Anne Hathaway w piątym miesiącu ciąży. Ten sam dzień, dwie stylizacje. Różnica KOLOSALNA

Anne Hathaway jest w piątym miesiącu ciąży. Paparazzi zrobili jej zdjęcia tego samego dnia - jakże inaczej prezentowała się w dwóch różnych stylizacjach.

Rano paparazzi zrobili zdjęcia spodziewającej się pierwszego dziecka Anne Hathaway, gdy spacerowała po mieście w dresach. Spod opinającej bluzy można było dostrzec coraz większy brzuch ciążowy aktorki. Dopełnieniem sportowego looku była szara wełniana czapka, nie zabrakło też sportowych butów.

Ubrała się wygodnie - skomentował "Daily Mail".

A jeszcze tego samego dnia wieczorem aktorka wybrała się na randkę z mężem, Adamem Schulmanem. Tym razem miała na sobie już zdecydowanie bardziej elegancki strój. Luźna czarna bluzka nieco bardziej maskowała jej błogosławiony stan, na nią aktorka narzuciła stylowy szary płaszcz.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W trakcie ciąży dla Anne Hathaway najważniejsze jest własne zdrowie i brak trosk. Portal Eonline.com zdradza, jak aktorka dba o siebie.

Ćwiczy i stara się pozostać w formie w trakcie ciąży. Zależy jej na tym, by jej ciąża przebiegła zdrowo i nie stresuje się tym, że przytyje - doniósł portalowi informator.

Wiadomość o ciąży Hathaway przedostała się do mediów za sprawą jej brata. Tom jest komikiem i podczas jednego z występów miał się podzielić z widownią radosną nowiną. Według informacji zagranicznych mediów, ma być to drugi trymestr.

 

BP