Księżna Kate i książę William z dziećmi - jest NOWE wspólne zdjęcie. I życzenia świąteczne od książęcej pary

Na Facebooku rodziny królewskiej pojawiło się nowe zdjęcie z księżną Kate, księciem Williamem i ich dziećmi. Fotografia została opublikowana wraz z życzeniami świątecznymi.
Nowe zdjęcia książęcej pary Księżna Kate i książę William z dziećmi składają świąteczne życzenia Na facebookowym koncie brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiło się nowe zdjęcie księżnej Kate i księcia Williama z dziećmi. Fotografia została opublikowana wraz z życzeniami świątecznymi. Wesołych Świąt życzą książę William i księżna Katherine, książę George oraz księżniczka Charlotte. Wyrażają również ogromną wdzięczność za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymali w tym roku. Nie mogą się doczekać pierwszych świąt Bożego Narodzenia jako czterosobowa rodzina - czytamy pod zdjęciem. Rodzinny portret został wykonany na terenie posiadłości w Kensigton przez Chrisa Jelfa w październiku. Fotografia zostanie wykorzystana do kartek świątecznych, które będą wysłane rodzinie i przyjaciołom monarchii Windsorów. To było niesamowicie miłe przeżycie móc sfotografować uroczą rodzinę królewską. Musiałem się trochę spieszyć, bo kiedy w sesji uczestniczy dwójka małych dzieci, nie masz dużo czasu. Mam nadzieję, że każdemu spodoba się to zdjęcie i jestem zaszczycony, że zdecydowali się je upublicznić. - powiedział fotograf. Warto dodać, że jest to dopiero drugie, oficjalne zdjęcie rodziny w komplecie. Pod koniec listopada mogliśmy zobaczyć również zdjęcia księżniczki Charlotte autorstwa księżnej Kate.

Księżna Kate, książę William, księżniczka Charlotte i książę Geogre - nowe zdjęcie rodziny królewskiej zostało opublikowane na Facebookowym profilu brytyjskiej monarchii. Do rodzinnego portretu dołączono również świąteczne życzenia:

A new family photo - Merry Christmas from The Duke and Duchess of Cambridge, Prince George and Princess Charlotte.The...

Posted by The British Monarchy on  18 grudnia 2015

 

Nowe rodzinne zdjęcie - Wesołych Świąt życzą Książę oraz Księżna Cambridge, książę George oraz księżniczka Charlotte.
Książę i księżna są ogromnie wdzięczni za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymali w tym roku. Nie mogą się doczekać pierwszych świąt Bożego Narodzenia jako czterosobowa rodzina.
Nowe rodzinne zdjęcie - Wesołych Świąt życzą Książę oraz Księżna Cambridge, książę George oraz księżniczka Charlotte. 
Książę i księżna są ogromnie wdzięczni za wszystkie ciepłe słowa o swojej rodzinie, które otrzymali w tym roku. Nie mogą się doczekać pierwszych świąt Bożego Narodzenia jako czteroosobowa rodzina.

 

Zdjęcie zostało wykonane na terenie posiadłości w Kensigton przez fotografa Chrisa Jelfa w październiku. Fotografia zostanie wykorzystana do kartek świątecznych, które będą wysłane rodzinie i przyjaciołom monarchii Windsorów. Księciu Williamowi i księżnej Kate tak się jednak ona spodobała, że postanowili ją upublicznić.

To było niesamowicie miłe przeżycie móc sfotografować uroczą rodzinę królewską. Musiałem się trochę spieszyć, bo kiedy w sesji uczestniczy dwójka małych dzieci, nie masz dużo czasu. Mam nadzieję, że każdemu spodoba się to zdjęcie i jestem zaszczycony, że zdecydowali się je upublicznić. - powiedział fotograf.

Warto dodać, że jest to dopiero drugie, oficjalne zdjęcie rodziny w komplecie. Pod koniec listopada mogliśmy zobaczyć również zdjęcia księżniczki Charlotte autorstwa księżnej Kate.

 

KS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS