Katarzyna Krzeszowska ma najlepszą figurę na świecie? Tak twierdzi jury Miss International. "Wstaję o piątej i czmycham na siłownię"

Katarzyna Krzeszowska w tym roku reprezentowała Polskę na wyborach Miss Grand International. Nie doszła do finału, ale wróciła z wyróżnieniem za najładniejszą figurę. O tym, jak dba o formę opowiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Katarzyna Krzeszowska w 2012 wywalczyła tytuł Miss Polski. 25-latka z Krynicy-Zdroju w październiku tego roku próbowała swoich sił w konkursie Miss Grand International. Z Tajlandii wróciła z wyjątkowym wyróżnieniem - uznano, że ze wszystkich kandydatek to właśnie studentka grafiki na Akademii Krakowskiej może poszczycić się najlepszą figurą. Cóż, z walorami Miss nie ma co dyskutować.

 

 

Na takie ciało Katarzyna ciężko pracuje. W rozmowie z "Dzień Dobry TVN" Miss przyznała, że przez jej zamiłowanie do aktywności fizycznej znajomi przezywają ją "Kasia 007".

Wstaję o piątej lub szóstej rano i czmycham na siłownię. Ćwiczę regularnie, staram się pracować nad niedociągnięciami, które wiem, że mam - stwierdziła.

Czy za ostrym treningiem idzie równie rygorystyczna dieta? Nie do końca.

Nie ma jakichś specjalnych wyrzeczeń. Bardzo lubię czekoladę i często ją jem.
<< WIĘCEJ ZDJĘĆ KRZESZOWSKIEJ >>

Jak podoba Wam się Katarzyna Krzeszowska? Zasłużyła na tytuł?

EK

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o: