Anna Guzik jest w ciąży! To już szósty miesiąc

Anna Guzik spodziewa się dziecka. Taką informację podało "Życie na gorąco".
Anna Guzik jest w ciąży! To już szósty miesiąc Anna Guzik jest w szóstym miesiącu ciąży! - podaje "Życie na gorąco". Co ciekawe, aktorka i jej mąż Wojtek Tylka spodziewają się bliźniaków! Dwie córki pary mają przyjść na świat w marcu 2016 r. Menadżer gwiazdy nie chce rozmawiać o szczegółach. Nie chcę tego komentować. Do widzenia - ucina Agnieszka Bednarczyk. Mąż Anny Guzik jest góralem z krwi i kości. Przypomnijmy, że gwiazda poznała przyszłego męża podczas lekcji jazdy na snowboardzie. Tak to się zaczęło, a potem... W 2009 roku Anna Guzik i Wojtek Tylka pobrali się na zakopiańskich Krzeptówkach, a w ceremonii wzięli udział znani przyjaciele aktorki - Daria Widawska, Dorota Gawryluk z mężem Waldemarem Błaszczykiem i córką, Robert Kudelski i Iwona Pavlovic. Ślub miał góralską oprawę. Młodej parze przygrywała regionalna kapela, a Tylka ubrany był w tradycyjny podhalański strój. Ludowe motywy znalazły się też na sukni Guzik, którą zaprojektowała Viola Piekut. Obecnie para mieszka razem w Bielsko-Białej. Gratulujemy przyszłym rodzicom!

Anna Guzik już za trzy miesiące zostanie mamą. Według źródeł "Życia na gorąco", aktorka jest w szóstym miesiącu ciąży. Ale to nie koniec informacji, jakie udało się zdobyć kolorówce. Guzik i jej mąż Wojtek Tylka spodziewają się bliźniaków! Dwie córki pary mają przyjść na świat w marcu 2016. Nie chce jednak tego komentować menedżerka aktorki:

Nie chcę tego komentować. Do widzenia - powiedziała w rozmowie Fakt24 Agnieszka Bednarczyk.

Anna Guzik, Wojciech Tylka WBF

Mąż aktorki jest Góralem z krwi i kości. Pochodzi z Cichego. Annę Guzik poznał na własnych zajęciach. Kilka lat temu pracował bowiem jako instruktor snowboardu i to u niego aktorka wzięła kilka lekcji. Tak to się zaczęło, a potem...

W 2009 roku Anna Guzik i Wojtek Tylka pobrali się na zakopiańskich Krzeptówkach, a w ceremonii wzięli udział znani przyjaciele aktorki (Daria Widawska, Dorota Gawryluk z mężem Waldemarem Błaszczykiem i córką, Robert Kudelski i Iwona Pavlovic).

Ślub miał góralską oprawę. Młodej parze przygrywała regionalna kapela, a Tylka ubrany był w tradycyjny podhalański strój. Ludowe motywy znalazły się też na sukni Guzik, którą zaprojektowała Viola Piekut. Obecnie para mieszka razem w Bielsko-Białej.

A tak aktorka prezentowała się jeszcze we wrześniu:

ZI

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS