Magdalena Cielecka w filmie prawie naga. Na premierze w rurkach. Pewnie domyślacie się, jak świetnie wyglądała z tyłu

Magdalena Cielecka weszła na czerwony dywan i... nagle nastała wiosna w środku zimy. Temperatura podwyższyła się momentalnie. Ależ ma figurę!
Magdalena Cielecka na premierze Aktorka w wiosennej stylizacji. Temperatura podwyższyła się momentalnie! Magdalena Cielecka w środę wieczorem świętowała premierę swojego najnowszego filmu, "Królowe dancingu". To produkcja, która może rozgrzać do czerwoności jej fanów, bowiem gwiazda występuje tam niemalże nago. Aktorka stworzyła w filmie kreację drapieżnej kobiety, jednak na premierze zaprezentowała się w zupełnie innej wersji. Cielecka na czerwonym dywanie pozowała w delikatnej, wiosennej stylizacji. Soczyście zielona tunika sprawiła, że gwiazda wyglądała bardzo świeżo i radośnie. "Córki dancingu" to opowieść o dwóch nastolatkach - Złotej i Srebrnej, które lądują w środku tętniącego muzyką, mieniącego się światłami neonów i cekinów świata warszawskich dancingów lat 80. - czytamy w opisie dystrybutora. Nie są to jednak zwyczajne dziewczyny, tylko syreny, które próbują poznać i zrozumieć swoją kobiecość. Dołączają do muzyków zespołu Figi i Daktyle, z dnia na dzień stając się sensacją nocnego życia stolicy. Pochłonięte namiętnością, zapominają o swojej prawdziwej naturze. Wystarczy jedno złamane serce, by sytuacja wymknęła się spod kontroli... Wybieracie się do kina?

Magdalena Cielecka w środę wieczorem świętowała premierę swojego najnowszego filmu, "Córki dancingu". To produkcja, która może rozgrzać do czerwoności fanów aktorki, bowiem ta występuje tam niemalże nago.

Magdalena Cielecka w filmie Kadr z filmu

O tym, że jej świetna figura nie jest dziełem komputerowego retuszu, udowodniła na czerwonym dywanie. Obcisłe rurki świetnie wyeksponowały nogi. A zielona bluzka przywołała na myśl wiosnę.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA CIELECKIEJ >>

"Córki dancingu" to, jak czytamy w opisie dystrybutora, opowieść o dwóch nastolatkach - Złotej i Srebrnej, które lądują w środku tętniącego muzyką, mieniącego się światłami neonów i cekinów świata warszawskich dancingów lat 80. Nie są to jednak zwyczajne dziewczyny, tylko syreny, które próbują poznać i zrozumieć, czym jest bycie kobietą w otaczającej je rzeczywistości. Dołączają do muzyków zespołu Figi i Daktyle, z dnia na dzień stając się sensacją nocnego życia stolicy. Pochłonięte przez miłość i rodzące się namiętności, na chwilę zapominają o swojej prawdziwej naturze. Ale wystarczy jedno złamane serce, by sytuacja wymknęła się spod kontroli...

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (15)
Magdalena Cielecka w filmie prawie naga. Na premierze w rurkach. Pewnie domyślacie się, jak świetnie wyglądała z tyłu
Zaloguj się
 • Gość: dryl

  Oceniono 1 raz 1

  Niesamowita jak zawsze.

 • Gość: graba

  Oceniono 1 raz 1

  autor tego artykułu z kółka różańcowego .jak się podniecasz to ręka do roboty. hej

 • Gość: m.

  Oceniono 1 raz 1

  w jej przypadku jestem w stanie poswiecic mieszkanie i pieprzne rure na srodku salonu :D niech strace, nawet dwie!

 • Gość: ela451-73

  0

  piekna cudna wspaniala jak zawsze

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 0

  Babka zgrabna, to fakt, natomiast z tym "prawie naga", to żeście pojechali oporowo.

 • six_a

  Oceniono 1 raz -1

  nieno, pięknie ją zniekształcił ten fotograf, brawo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX