Książę George ma LOCZKI. Wybaczcie, ale ten artykuł zawiera tylko zachwyty i urocze zdjęcia

Książę George ma loczki! Myśleliśmy, że to niemożliwe, a jednak: malec może być jeszcze bardziej uroczy!

Książę George jest naszym ulubieńcem - nie kryjemy się z tym. I gdy już byliśmy przekonani, że poziom naszego zachwytu synem księżnej Kate i księcia Williama nie będzie miał znamion szaleństwa, zobaczyliśmy TE zdjęcia:

Książę GeorgeTim Rooke/REX/Shutterstock / $Tim Rooke/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Książę George ma loczki! Myśleliśmy, że nie będzie już bardziej uroczy, W końcu już pokazał swoją najrozkoszniejszą minkę:

Książę JerzyReuters

(i nie zapominajmy o tej!)

In this photo provided by The Duke and Duchess of Cambridge and taken in late Nov. 2014, Britain's Prince George poses for a photograph in a courtyard at Kensington Palace, London. Great-grandchild to Britain's Queen Elizabeth II,  Prince George was born July 22, 2013, the son of Prince William Duke of Cambridge, and Catherine Duchess of Cambridge, and is third in line to the British throne. (AP Photo/TRH The Duke and Duchess of Cambridge) NO SALES, EDITORIAL USE ONLYAP Photo/TRH The Duke and Duchess of Cambridge

(No i jeszcze o tej, to już ostatnia, obiecujemy)

Książę GeorgeAP/Rob Griffith

A jednak okazuje się, że książę George może być jeszcze bardziej rozbrajający! Na swoje usprawiedliwienie dodamy, że nie tylko w naszej redakcji dał się słyszeć okrzyk zachwytu. Uwielbienie dla loczków księcia George'a bije także z nagłówków zagranicznych portali:

2-letni książę George z burzą loków na główce i w przeuroczej białej koszuli z niebieskim wykończeniem i granatowym sweterkiem, skradł całe show - pisze DailyMail.

Nie sposób się z tym nie zgodzić. Książę George ukradł więc show swojej dystyngowanej mamie (nic to, że księżna Kate byla w ognistej czerwieni - książę ma LOCZKI!), stryjowi (nic to, że książę Harry teraz bardzo wyprzystojniał w równo przystrzyżonej brodzie - w końcu George ma LOCZKI!) oraz wielu innym członkom rodziny królewskiej przybyłym na doroczny świąteczny lunch u królowej. No ale przecież, jak można pisać o kimkolwiek innym, kiedy KSIĄŻĘ GEORGE MA LOCZKI.

ZI

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS