Jim Carrey w Polsce. Odwiedził Kopalnię Soli "Wieliczka". "Chciałbym tu zamieszkać". Jeszcze lepszy jest wpis w księdze pamiątkowej

Jim Carrey kręci film w Polsce. Zdjęcia do "True crimes" nagrywane są w Krakowie. Przy okazji aktor odwiedził Kopalnię Soli "Wieliczka".
Jim Carrey w Polsce Aktor odwiedził Kopalnię Soli "Wieliczka". "Chciałbym tu zamieszkać" Jim Carrey przebywa obecnie w Krakowie, gdzie pracuje na planie filmu "True crimes". Korzystając z chwili wolnego aktor postanowił zwiedzić Kopalnię Soli "Wieliczka". Hollywoodzki gwiazdor był oczarowany wizytą w kopalni. Do tego stopnia, że w firmowym sklepie zrobił ogromne zakupy i nie krył zachwytu tym wyjątkowym miejscem. Chciałbym tutaj zamieszkać - stwierdził Carrey. Aktor zostawił też wpis w księdze pamiątkowej. Wizyta w waszej pięknej kopalni pozostawia mnie bez tchu. Kocham was. Na zawsze - napisał. Zdjęcia z wizyty zostały opublikowane na oficjalnym profilu Kopalni Soli "Wieliczka" na Facebooku. W "True crimes" u boku Carreya występuje Christoph Waltz oraz Agata Kulesza, Zbigniew Zamachowski i Robert Więckiewicz. Reżyserem filmu jest Alexandros Avranas. Scenariusz produkcji oparty jest na głośnym reportażu Davida Granna, opublikowanym w "New Yorker". Tekst dotyczył sprawy Krystiana Bali, skazanego na 25 lat za morderstwo. Bohaterem opowieści jest Jacek Wróblewski, detektyw badający sprawę zabójstwa. Premiera filmu w 2016 roku.

Jak czytamy w "Gazecie Krakowskiej", Jim Carrey był oczarowany wizytą w kopalni. Do tego stopnia, że w firmowym sklepie zrobił spore zakupy. I głośno mówił o tym, jak jest zachwycony wizytą:

Chciałbym tutaj zamieszkać - stwierdził zauroczony.

Zostawił też wpis w pamiątkowej Księdze Zwiedzających:

Wizyta w waszej pięknej kopalni pozostawia mnie bez tchu. Kocham was całkowicie. Zawsze - napisał.

Zdjęcia z wizyty zostały opublikowane na oficjalnym profilu Kopalni na Facebooku:

New York, NY - Jim Carrey at The Ed Sullivan Theater for the last taping of 'Late Show with David Letterman' in New York.  AKM-GSI       May  20, 2015   To License These Photos, Please Contact :  Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 423-9397 steve@akmgsi.com sales@akmgsi.com  or  Maria Buda (917) 242-1505 mbuda@akmgsi.com ginsburgspalyinc@gmail.com Forum

W "True crimes" u boku Carreya występuje Christoph Waltz oraz polscy aktorzy: Agata Kulesza, Zbigniew Zamachowski i Robert Więckiewicz. Reżyserem jest Alexandros Avranas. Scenariusz produkcji oparty jest na głośnym reportażu Davida Granna, opublikowanym w "New Yorker". Tekst dotyczył sprawy Krystiana Bali, skazanego na 25 lat za morderstwo. Bohaterem opowieści jest Jacek Wróblewski, detektyw badający sprawę zabójstwa. Premiera filmu w 2016 roku.

MTe