Katarzyna Cichopek pozowała z zadziorną miną. Wcale się nie dziwimy! Dawno nie miała tak seksownej kreacji

Katarzyna Cichopek ma na swoim koncie kilka stylizacyjnych grzechów, ale tym razem o jej kreacji możemy powiedzieć same dobre rzeczy.
Katarzyna Cichopek w seksownej kreacji Aktorka pozowała z zadziorną miną. Wcale się nie dziwimy! Katarzyna Cichopek ma słabość postarzających strojów i zaliczyła w swojej karierze kilka modowych grzechów. Za to, kiedy uda jej się trafić ze stylizacją, efekt jest znakomity. Przykładem jest kreacja, w której aktorka pojawiła się podczas charytatywnego pokazu mody Odczaruj Raka. Cichopek pozowała fotoreporterom w dopasowanej czarnej bluzce i ołówkowej spódnicy. Efektu nie zepsuła nawet baskinka, która czasy świetności ma już za sobą. Skórzany zestaw zdecydowanie dodał gwieździe pazura! My jesteśmy na "tak!". A jak Wam się podoba?

Katarzyna Cichopek ma (niestety) tendencję do zakrywania swojego naturalnego seksapilu w postarzających kreacjach i fasonach. Za to, kiedy uda jej się trafić ze stylizacją, efekt jest znakomity. Tak też stało się podczas charytatywnego pokazu mody Odczaruj Raka. Aktorka pozowała w dopasowanej czarnej bluzce i ołówkowej spódnicy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Efektu nie zepsuła nawet baskinka, która czasy świetności ma już za sobą. Jesteśmy na "tak!". A jak Wam się podoba?

EK