Grażyna Szapołowska jest chora. "Lekarze przypisywali bez sensu leki przeciwpadaczkowe". Prosi fanów o radę

Grażyna Szapołowska na swoim Facebooku często dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami i przemyśleniami. Teraz prosi ich jednak o poradę zdrowotną.
Szapołowska jest chora. Prosi o radę Prosi fanów o poradę zdrowotną Grażyna Szapołowska na swoim Facebooku często dzieli się z fanami prywatnymi zdjęciami i przemyśleniami. Teraz prosi ich jednak o poradę zdrowotną. Grażyna Szapołowska napisała na swoim Facebooku, że od jakiegoś czasu zmaga się z ciężką chorobą. Aktorka choruje na półpasiec. Jest to ostra choroba zakaźna, którą wywołuje ten sam wirus co ospę wietrzną. Objawy półpaśca to charakterystyczna wysypka i wyjątkowo dotkliwy ból. Dlaczego pisze o tym na Facebooku? Szuka porady. Do kogo powinna się zgłosić, czym powinna się leczyć? Dotychczasowe leczenie nie przyniosło skutków. Powód? Lekarze źle diagnozowali chorobę i przepisali aktorce leki przeciwpadaczkowe. "Nie ma lekarzy, nie ma lekarstwa na półpasiec, a latamy na księżyc..." Internauci zostawiali w komentarzach swoje rady. Polecali smarowanie się pastą do zębów i gencjaną. My pani Grażynie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Grażyna Szapołowska napisała na swoim Facebooku, że od jakiegoś czasu zmaga się z ciężką chorobą. Aktorka choruje na półpasiec. Jest to ostra choroba zakaźna, którą wywołuje ten sam wirus co ospę wietrzną. Objawy półpaśca to charakterystyczna wysypka i wyjątkowo dotkliwy ból.

Dlaczego pisze o tym na Facebooku? Szuka porady. Do kogo powinna się zgłosić, czym powinna się leczyć? Dotychczasowe leczenie nie przyniosło skutków. Powód? Lekarze źle diagnozowali chorobę.

Ciągle się mieszczę, nie ma lekarzy, nie ma lekarstwa na półpasiec, a latamy na księżyc...

Ciągle się mieszczę, nie ma lekarzy,nie ma lekarstwa na półpasiec a latamy na księżyc...

Posted by Grażyna Szapołowska on  9 grudnia 2015

Internauci zostawiali w komentarzach swoje rady.

Facebook.com/szapolowska.grazynaFacebook.com/szapolowska.grazyna

Facebook.com/szapolowska.grazynaFacebook.com/szapolowska.grazyna

My pani Grażynie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

AB