Doda i jej makijaż KROK PO KROKU. Gdy zobaczyła efekt końcowy: Szał w remizie. OMG, I can't belive it!

Doda już jakiś czas temu zapowiadała, że szykuje dla swoich fanów wielką niespodziankę - tutorial makijażowy. Teraz w końcu opublikowała wideo!

Kilkanaście dni temu Doda napisała na swoim Facebooku, że już niebawem światło dzienne ujrzy pierwszy tutorial makijażowy z nią w roli głównej. Jeśli nie mogliście się go doczekać, mamy dobrą wiadomość. Wideo jest już dostępne. Co na nim zobaczyliśmy? Make-up Dody krok po kroku. A do tego klika fajnych trików i ciekawostek.

Makijaż wykonał Adrian Świderski, który z Dodą pracuje już od lat. Zaczął oczywiście od podkładu i korektora - standard.

Teraz nakładamy ciemniejszy podkład modelujący buzię. Na środek nałożymy jaśniejszy odcień, żeby buzia była wymodelowana.

Makijaż DodyScreen Youtube.com

Korektor nakładamy pod samą linię rzęs wklepując go w skórę. Możecie go najpierw rozetrzeć, ale później faktycznie bardzo ważne jest, by ten produkt wklepać.

Makijaż DodyScreen Youtube.com

Następnie makijażysta przeszedł do podkreślenia oczu. Zaczyna od rzęs - pierwsza wskazówka: przyciemnienie linii przy rzęsach sprawia, że wydaje się, że jest ich więcej!

Makijaż DodyScreen Youtube.com

Nakładamy kredkę na wewnętrzną linię oka, potem cień i rozcieramy przy okazji tę kredkę. Nie zapominajmy o zewnętrznym kąciku - tam trzeba trochę więcej nałożyć i kredki, i cienia. To jest etap, gdzie możemy "wyciągać" sobie to oko tak, jak chcemy.

Makijaż DodyScreen Youtube.com

Jak podkreśla Adrian Świderski, brwi to BARDZO istotny element makijażu.

Ty masz je bardzo ładnie wyregulowane, więc tak naprawdę jedynie wyrównuję koloryt tam, gdzie mamy jakieś dziurki i prześwity.

Potem przychodzi kolej na rzęsy. Doda od razu zaznacza, że nie interesują jej "półśrodki' i chce "jechać po bandzie", co oznacza, że nie skusi się tym razem na delikatne uzupełnienie kępkami, a chce całych, mocnych, wyrazistych sztucznych rzęs.

Przy kępkach efekt jest naturalniejszy - zaznacza jednak Świderski. - Niestety samemu bardzo trudno je sobie przykleić. Zdecydowanie łatwiej pasek rzęs - ostrzega.

Makijaż DodyScreen Youtube.com

Jest też zaskakujący trik - puder Adrian nakłada dopiero na sam koniec, a nie jak większość kobiet zwykła robić, zaraz po nałożeniu podkładu.

Zbyt duża ilość pudru wcześniej mogła spowodować, że wszystko by nam się ważyło. A tak dopiero na sam koniec delikatnie wszystko zafiksujemy.

Potem modelowanie i nieodłączny przy tym zabiegu bronzer. Świderski nakłada go pod kością policzkową. W drugim etapie nakłada w te samo miejsce nieco ciemniejszy odcień. Na szczyty kości policzkowych delikatny, naturalny odcień różu, a trochę wyżej rozświetlacz.

Makijaż DodyScreen Youtube.com

Usta Doda woli malować sama. Przynajmniej kredką. Pomadkę pozwala nałożyć makijażyście. Ten wybiera odcień "ciut jaśniejszy" od konturówki - nazywa to efektem Brigitte Bardot.

Makijaż DodyScreen Youtube.com

Na koniec Doda spogląda zachwycona w lusterko i krzyczy zachwycona:

Jest szał w Remizie. Oh my God, I can't belive it!

Doda zdradziła przy okazji, że przed koncertami maluje się sama. Jakich kosmetyków wówczas używa. Podstawowych - na pewno macie je w swoich kosmetyczkach dziewczyny. Czarna kredka, błyszczyk i bronzer.

Zobaczcie też całe nagranie:

aga

Więcej o: