Ładnemu NIE we wszystkim ładnie. Dowód? Małgorzata Kożuchowska z przedziałkiem na środku [WASZE KOMENTARZE Z FB]

Małgorzata Kożuchowska przez lata była wierna jednej fryzurze. Przedziałek na środku głowy to w jej przypadku mała rewolucja. O to, czy był to dobry pomysł, zapytaliśmy Was na naszym Facebooku.
Kożuchowska w nowej fryzurze Ładnemu we wszystkim ładnie? Małgorzata Kożuchowska kilka lat temu pożegnała się z długimi włosami, a krótkie uczesanie spodobało się fankom na tyle, że niejeden fryzjer w kraju spotykał się z prośbą ścięcia "na Kożuchowską". Wygląda na to, że aktorka postanowiła nieco odświeżyć wizerunek. Na pokazie spektaklu "Ich Czworo" pojawiła się z przedziałkiem na środku głowy. Co na to fani? Jak się okazuje, większość internautów nie przyjęła tej fryzury z dużym entuzjazmem. Takie uczesanie na myśl przywiodło im na myśl jednego z bohaterów serialu "M jak Miłość". "Prawie jak Marek Mostowiak", "Stęskniła się za Markiem", " Zdecydowanie na nie" - pisali fani na Facebooku. Pojawiły się też głosy poparcia. "Młodziej wygląda!", "Nie jest tak źle" - brzmiały bardziej przychylne komentarze. A jakie jest Wasze zdanie?

Małgorzata Kożuchowska parę lat temu pożegnała się z długimi włosami, a krótkie uczesanie spodobało się fankom na tyle, że niejeden fryzjer w kraju spotykał się z prośbą ścięcia "na Kożuchowską". Wygląda na to, że aktorka postanowiła nieco odświeżyć wizerunek. Na pokazie spektaklu "Ich Czworo" pojawiła się z przedziałkiem na środku głowy.

<< I WYGLĄDAŁA TAK >>

O zdanie zapytaliśmy Was Na Facebooku. Jak się okazuje, większość z czytelników nie przyjęła tej fryzury z dużym entuzjazmem. Takie uczesanie na myśl przywiodło Wam inną słynna fryzurę "M jak Miłość".

Prawie jak Marek Mostawiak.
Stęskniła się za Markiem.
Zdecydowanie na nie.

Pojawiły się też głosy poparcia.

Młodziej wygląda!
Nie jest źle.

 

Komentarze z Facebooka Plotek.pl Facebook.com/Plotek

A jakie jest Wasze zdanie? Zagłosujcie w sondzie.

 

 

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Co sądzicie o nowej fryzurze Małgorzaty Kożuchowskiej?