Paulina Młynarska i Dorota Wellman już nie poprowadzą "Miasta Kobiet". Oświadczenie na FB

Paulina Młynarska ogłosiła na swoim facebookowym profilu, że razem z Dorotą Wellman rozstają się z "Miastem Kobiet". Zmiana prowadzących? Niestety nie. Program całkowicie znika z anteny.

Paulina Młynarska i Dorota Wellman prowadziły "Miasto Kobiet" od 4 lat. Program był w ramówce TVN Style od 2004 roku i cieszył się dużą popularnością, więc zaskakuje fakt, że teraz całkowicie zniknie z anteny. Młynarska zamieściła na Facebooku wpis, w którym uspokaja swoje fanki i zapewnia, że zarówno ona, jak i Wellman, zaangażują się w inne zawodowe projekty:

Kochane widzki, cudowni widzowie! Po 11 latach istnienia Miasta Kobiet na antenie TVN Style i 4 latach naszej współpracy, która zaowocowała, setkami programów, wspólnie napisaną książką "Kalendarzyk niemałżeński" i naszą przyjaźnią, nadszedł czas, by każda z nas ruszyła ku nowym, zawodowym przygodom! Rozstajemy się z "Miastem Kobiet", ale nie z sobą i nie z wami! Trzymajcie kciuki za nasze nowe projekty, w których obie zawsze będziemy stały po stronie kobiet. My też wzajemnie za siebie trzymamy! Dziękujemy wam za te wspólne lata! Do zobaczenia! Dorota Wellman i Paulina Młynarska

Kochane widzki, cudowni widzowie! Po 11 latach istnienia Miasta Kobiet na antenie TVN Style i 4 latach naszej współ...

Posted by Paulina Młynarska on  10 grudnia 2015

Co zadecydowało o zdjęciu programu z anteny?

Dotychczasowa formuła tego talk-show zwyczajnie się już wyczerpała, a my chcemy iść z duchem czasu - informuje Małgorzata Łupina, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN w rozmowie z serwisem Wirtualne Media.

Fanki programu są jednak innego zdania. Na profilu Młynarskiej pojawiło się dużo niezadowolonych głosów:

Dlatego, że program był dobry, to go zdjęli z anteny...
Tylko nie to! No cóż, trzeba podążać dalej. Powodzenia dziewczyny.
Szkoda, bardzo lubiłam ten program, a obie Panie wspaniale go prowadziły.

My z niecierpliwością czekamy na nowe projekty obu Pań.

 

WJ

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS