Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży na ściance. Wpatrzony był w nią jak w obrazek. I wcale się nie dziwimy

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży w ostatnim czasie unikali salonów. Być może najpierw chcieli zakończyć niezbyt przyjemne sprawy z byłą żoną wokalisty, Mają. Kiedy więc w końcu pojawili się gdzieś publicznie, wszyscy patrzyli tylko na nich. Szczególnie zaś na prezenterkę, a wszystko za sprawą pięknej czarnej sukni z pelerynką i wysokich seksownych kozaków. Wzroku oderwać od niej nie mógł również mąż i jakoś nas to nie dziwi - Popielewicz wyglądała przepięknie!

<< WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Nad męskimi stylizacjami nie rozwodzimy się na Plotku zbyt często, ale przyznajcie sami - ta Grzegorza jest godna choć krótkiej wzmianki! Zwyczajne garnitury nie są dla niego. na nogach podarte jeansy, a na marynarce mnogość zdobień. No, no, no...

Grzegorz Hyży KAPIF.pl

 

 

aga

Więcej o:
Komentarze (11)
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży na ściance. Wpatrzony był w nią jak w obrazek. I wcale się nie dziwimy
Zaloguj się
 • Gość: ateofi

  Oceniono 4 razy 2

  Znowu "Plotek" promuje tą cwaną karierowiczkę i rozbijaczkę rodzin. A pan Hyży to się pod ziemię powinien zapaść ze wstydu, że własnych dzieci nie odwiedza i płaci śmieszne, w porównaniu do zarobków, alimenty. Para bezwzględnych egoistów.

 • Gość: czarek47

  Oceniono 4 razy 2

  hyży to ten pajac co na potrzeby konkursiku udawał małżeństwo a potem zostawił żonę z dwójką dzieci ?

 • Gość: ala

  Oceniono 4 razy 2

  celebryta od siedmiu boleści ...

 • ja01

  Oceniono 1 raz 1

  ja nie mogę zrozumieć, jak dziewczyna w miarę ładna może być z facetem o takiej twarzy ... koszmar

 • Gość: ooo

  Oceniono 3 razy 1

  Idiotka do potęgi

 • Gość: Grażynka

  Oceniono 3 razy 1

  Zaśmiecacie umysły ludziom bzdetami pisząc o wątpliwych " celebrytach " żeby tylko puścić informacyjkę.Żałosny tekst o nijakich ,przeciętnych ludziach.Kto to jest Popielewicz,kto to Hyży? Są bo są.

 • Gość: OLAj

  0

  Chris Martin z Coldplay, do którego Hyży za wszelką cenę chce się upodobnić w takim wdzinku chadzał, ale 5 lat temu. Polskie "gwiazdy" zero swojgo stylu, Bezmyślne małpy.

 • dodosdontquack

  Oceniono 2 razy 0

  Co wy ludzie macie z glowami? Jaka rozbijaczka rodzin? Nie mowiac juz o tym, ze cala odpowiedzialnosc waszym zdaniem spada na kobiete (potem sie dziwicie, ze kobiety traktuje sie jak szmaty, ze sa gwalcone "na wlasne zyczenie", ...). Rozpadl mu sie zwiazek, ktory widac byl nieudany. Nic lekkiego ani przyjemnego, glownie dla tej strony ktora zostala sama, ale cholera wie czyja to wina. Moze jego, moze jego bylej, moze losu. Wspolczuje partnerom autorow tych wscieklych komentarzy (choc pewnie nikogo nie macie)... A Agnieszka wyglada coraz piekniej.

 • mexsykanka

  Oceniono 2 razy 0

  nie moge patrzec na tego oblesnego kolesia z krzywymi zebami

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX