Karolina Gilon zmniejszyła piersi "ze względów zdrowotnych". Co za różnica! [PRZED I PO]

Karolina Gilon, jedna z uczestniczek "Top Model", przeszła długą drogę aby osiągnąć figurę modelki. Sporo schudła, ale musiała też pomóc naturze. Zdecydowała się na zmniejszenie biustu. Modelka argumentuje swoją decyzję względami zdrowotnymi.

Karolina Gilon była jedną z faworytek ostatniej edycji "Top Model". Mimo że nie wyglądała jak typowa modelka high fashion, dostała się aż do półfinału. Przed występem w modowym show, mogliśmy ją oglądać w serialu "Miłość na bogato". Wtedy była znacznie okrąglejsza. W oczy rzucał się również okazały biust. Obecnie, wygląda zupełnie inaczej - ma wysportowaną sylwetkę, a piersi znacznie mniejsze. W wywiadzie dla "Faktu" wyznała, że zdecydowała się na korektę biustu - modelka musiała je zmniejszyć z powodu zdrowotnych:

Ja zmniejszyłam biust ze względów zdrowotnych, ponieważ był naprawdę bardzo duży i obciążał mój kręgosłup. Jeśli chodzi o sport, to nawet nie mogłabym trenować z tymi piersiami, to było naprawdę uciążliwe. Cieszę się, że są mniejsze, jestem swobodniejsza, dużo szczuplejsza, nie bolą mnie plecy, przestałam się garbić. To była bardzo dobra decyzja - powiedziała

Trzeba przyznać, że to niecodzienne wyznanie. Gwiazdy show-biznesu zazwyczaj powiększają piersi. Gilon - wręcz przeciwnie. Czy ta zmiana wyszła jej na dobre? Sami oceńcie:

 

[ZDJĘCIA PRZED I PO KLIKNIJ]

sew

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

 

POLUB NAS

Więcej o: