Selena Gomez NA PEWNO nie spotyka się już z Justinem. Ostateczny dowód? Zdjęcia fanów, a na nich ona i... OMG

Selena Gomez od rozstania z Justinem Bieberem nie ułożyła sobie życia prywatnego. Wygląda jednak na to, że nadeszła zmiana. Postanowiła związać się z przyjacielem? Wiele na to wskazuje.

Wszystko zaczęło się od szalonego wieczoru, kiedy to Selena Gomez została przyłapana na namiętnych pocałunkach. Gwiazda była na urodzinach swojej koleżanki w Los Angeles, a na tej samej imprezie bawił się jej dobry kolega, Niall Horan. Ciemnowłosa piękność i wokalista "One Direction" przyjaźnią się od wielu lat, ale wygląda na to, że tego wieczoru coś pomiędzy nimi "zaiskrzyło". Ok, wcześniej pojawiały się zdjęcia pary podczas wspólnych obiadów w restauracjach, ale generalnie nic nie wskazywało na to, że uroczy blondynek wyjdzie poza "friendzone" gwiazdy.

Pocałunki na imprezie zdarzają się przyjaciołom, ale świadkowie zdarzenia opowiadali, że było widać, że miedzy dwójką jest prawdziwa chemia. Potem był spacer, wypad na lody. Nie minęło kilka dni i znów pojawili się razem na imprezie w Los Angeles.

Selena i Niall dolali oliwy do ognia - stwierdza "Daily Mail". - Skutecznie podkręcili plotki o romansie, kiedy pojawili się razem w sobotę wieczorem w klubie Santa Monica. Starali się nie zwracać na siebie uwagi, ale oczywiście fanom udało się ich sfotografować.

Zdjęć jest niewiele, ale są. Zobaczyć możecie je tutaj.

Niall, podobnie jak Justin, jest młodszy (tylko o rok) od Seleny. Uczucie dwojga wspiera podobno Taylor Swift (przyjaciółka Seleny), która uważa, że są oni dla siebie stworzeni. Horan jest nieco podobny do Biebera - utlenione włosy, chłopięca uroda, swobodny styl. Nie ma jednak opinii playboya ani policyjnej kartoteki. A to już coś ;)

 

 

jus

Więcej o: