Jan Kliment w "Tańcu z Gwiazdami" poruszył widzów mową o sparaliżowanym bracie. Teraz prosi o pomoc

Jan Kliment nie zdobył Kryształowej Kuli w "Tańcu z Gwiazdami", choć ta wygrana była mu potrzebna jak nigdy. Tancerz ma chorego brata. W poście zamieszczonym na Facebooku prosi o wsparcie na jego leczenie.

Jan Kliment po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami" w półfinałowym odcinku, wyznał, że bardzo liczył na wygraną. 50 tys. zł. nagrody chciał przeznaczyć na rehabilitację chorego brata Milana, który latem miał poważny wypadek i od tamtej pory jest sparaliżowany. Teraz Kliment zamieścił na Facebooku prośbę o wsparcie:

Ahoj moi fani,
chciałbym Was serdecznie poprosić w ramach pomocy mojemu młodszemu bratu, który po nieszczęśliwym wypadku nie może chodzić, o udostępnienie linku na swoich funpage'ach i innych portalach internetowych, żeby jak najwięcej ludzi mogło pomóc mojemu bratu i udostępniać dalej. Pieniążki będą przeznaczone do rehabilitacji, sprzętów i innych potrzebnych dla niego rzeczy, żeby znów był pełnosprawny i mógł wrócić do zdrowego życia. Będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc, serdecznie dziękuje. Kiss, Jan

Jan KlimentFacebook.com

Milana doprowadził do takiego stanu nieudany skok do wody z wysokości 3 metrów. Ma złamany kręgosłup i przerwany rdzeń kręgowy. Jak podaje Party.pl, Jan Kliment od razu po finale "TzG" pojechał do brata, by wspierać jego leczenie. W pomoc zaangażowały się też gwiazdy z programu, które na aukcję charytatywną na rzecz Milana oddały kilka swoich osobistych rzeczy.

Milan się popłakał. Nie mógł uwierzyć w to, że obcy ludzie chcą mu pomóc - mówi Jan Kliment w rozmowie z Party.

Życzymy powrotu do zdrowia.

Screen z Facebooka Jana KlimentaFacebook.com

 

Milanowi można pomóc dokonując wpłaty na konto. Więcej informacji znajduje się na stronie fundacji "Kawałek Nieba". Życzymy powrotu do zdrowia!

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Jan Kliment w "Tańcu z Gwiazdami" poruszył widzów mową o sparaliżowanym bracie. Teraz prosi o pomoc
Zaloguj się
  • Gość: Mar

    Oceniono 2 razy 2

    Jeden nieszczęśliwy skok może tyle dramatu spowodować :( życzę powrotu do zdrowia

  • Gość: kate

    0

    ok pomoc pomocą, ale czemu gwiazdy oddają coś na aukcję, a sami nie dadzą połowę gaży, im łatwiej niż normalnym ludziom

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX