Agustin Egurrola przyznał, że czuje się samotny. Co na to Nina Tyrka? Odpowiada dobitnie

Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się pół roku temu. Niedawno choreograf przyznał się podczas trwania programu, że czuje się samotny. Tancerka odpowiedziała mu na łamach "Twojego Imperium".
Egurrola czuje się samotny. Tyrka komentuje Choreograf przyznał na wizji, że czuje się samotny. Jego była partnerka komentuje Agustin Egurrola i Nina Tyrka rozstali się pół roku temu. Popularny juror i choreograf był związany z tancerką (znaną m.in. z "Tańca z Gwiazdami") przez kilka lat. Para ma córkę, 7-letnią Carmen, która po rozstaniu rodziców została u boku mamy. Dlaczego ich miłość się skończyła? Żadne z nich nigdy publicznie nie zdradziła, jaki był powód rozstania. Pojawiały się za to informacje o trudnym charakterze choreografa, który miał przedkładać pracę ponad rodzinę, a wobec swojej ukochanej być zbyt surowy i wymagający. "Twoje Imperium" powoływało się wtedy na informatorów, którzy twierdzili, że "Agustin dusi się w związku". W końcu Ninie skończyła się cierpliwość, zabrała córkę, rzeczy i wyprowadziła się od niewdzięcznego ukochanego. Podczas finału "Mam Talent" juror rzucił jednak uwagę, która może świadczyć o tym, że brakuje mu kobiety u boku. Jestem teraz nieszczęśliwym, porzuconym mężczyzną, więc chciałbym cię zabrać do domu, żebyś mi tak pięknie śpiewała - powiedział Egurrola do jednej z uczestniczek. "Twoje Imperium" skontaktowało się z Niną Tyrką i poprosiło ją o komentarz w tej sprawie. Skoro tata mojej córki uznał, że widownia telewizyjnego talent show jest odpowiednim odbiorca takich zwierzeń, to ja mogę mu tylko kibicować. Zawsze trzymam kciuki za niego. I życzę mu, żeby jak najrzadziej czuł się samotny, bo przecież tak naprawdę nie jest. Ma nas. - odpowiedziała była partnerka choreografa.

Popularny juror i choreograf był związany z tancerką (znaną m.in. z "Tańca z Gwiazdami") przez kilka lat. Para ma córkę, 7-letnią Carmen, która po rozstaniu rodziców została u boku mamy. Czemu Egurrola i Tyrka się rozstali? Żadne z nich nigdy nie skomentowało powodów. Pojawiały się informacje o trudnym usposobieniu choreografa, który miał przekładać pracę ponad rodzinę, a wobec swojej ukochanej być zbyt surowy i wymagający. "Twoje Imperium" powoływało się wtedy na informatorów, którzy twierdzili, że "Agustin dusi się w związku". W końcu Ninie skończyła się cierpliwość, zabrała córkę, rzeczy i wyprowadziła się od niewdzięcznego ukochanego.

Podczas finału "Mam Talent" juror rzucił jednak uwagę, która może świadczyć o tym, że brakuje mu kobiety u boku.

Jestem teraz nieszczęśliwym, porzuconym mężczyzną, więc chciałbym cię zabrać do domu, żebyś mi tak pięknie śpiewała - powiedział do jednej z uczestniczek.

"Twoje Imperium" skontaktowało się z Niną Tyrką i poprosiło ją o komentarz w tej sprawie.

Skoro tata mojej córki uznał, że widownia telewizyjnego talent show jest odpowiednim odbiorca takich zwierzeń, to ja mogę mu tylko kibicować - powiedziała. - Zawsze trzymam kciuki za niego. I życzę mu, żeby jak najrzadziej czuł się samotny, bo przecież taki nie jest. Ma nas.

Nina Tyrka i Agustin Egurrola z córkąKAPIF.pl

 

jus