Magdalena Stępień-Kolesnikow z "Top Model" schudła przed programem. Jak wyglądała wcześniej? Zdaniem internautów, "o niebo lepiej"

Magdalena Stępień-Kolesnikow pokazała, jak wyglądała przed schudnięciem. Chciała się pochwalić przemianą, zamiast tego fani niemal jednogłośnie stwierdzili: kiedyś było lepiej.

Magdalena Stępień-Kolesnikow w "Top Model" zaprezentowała bardzo szczupłą sylwetkę. Modelka jednak nie zawsze tak wyglądała. Teraz wreszcie zaspokoiła ciekawość fanów i pokazała, jak prezentowała się przed schudnięciem. I to na zdjęciach "przed" i "po" tak, żeby różnica była jeszcze wyraźniejsza. Zestawienie dwóch zdjęć, które wstawiła na Facebooku rzeczywiście robi wrażenie.

Dostaję mnóstwo wiadomości, w których prosicie mnie, żebym dodała zdjęcie przed i po schudnięciu. Więc, jak widzicie sami, wszystko w życiu jest możliwe, jeśli czegoś bardzo się chce. I jeszcze jedno: czuję się dobrze tak, jak wyglądam i nie mam zamiaru przytyć. Może 2 kg - napisała na Facebooku.

Dostaje mnóstwo wiadomości w których prosicie mnie żebym dodała zdjęcie przed i po schudnięciu ?? Wiec jak widzicie sami...

Posted by Magdalena Stępień-Kolesnikow on  5 grudnia 2015

Fani w komentarzach doceniają jej wysiłek, jednak pod zdjęciem pojawiła się także lawina komentarzy sugerujących, że przed schudnięciem wyglądała lepiej. Co ciekawe, modelka odpowiedziała też i na nie - krótkim "thx".

Komentarze na profilu Magdaleny Stępień-Kolesnikow Facebook.com/Magdalena Stępień-Kolesnikow

A Wam jak podoba się jej przemiana?

Zobaczcie też, co zwycięzca 5. edycji "Top Model", Radek Pestka, mówił tuż po ogłoszeniu werdyktu.

Poe

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS