Sarah Jessica Parker na wspólnym zdjęciu Z NIM. Mało? To zobaczcie, z czym on pozuje. Reakcja fanów? "Teraz mogę umrzeć szczęśliwa"

Prosimy nie regulować monitorów. Sarah Jessica Parker i Snoop Dogg naprawdę mają wspólne zdjęcie. Chcecie wiedzieć, co jest w tym takiego niezwykłego? To spójrzcie, co raper trzyma w ręku.
Sarah Jessica Parker na wspólnym zdjęciu ze Snoop Doggiem Czy Was też zaskakuje ta znajomość? Są rzeczy, które się nie zdarzają: spotkanie wieży Eiffla ze Statuą Wolności, Agnieszka Szulim i Doda na przyjacielskiej kawie czy ostatnio śnieg w zimie. Do tej kategorii zdarzeń można przypisać wspólne zdjęcie Sary Jessiki Parker i Snoop Dogga. Fotkę zrobioną podczas gali rozdania nagród Grammy w 2004 r. pokazała na Instagramie Jill Matson. Parker była zachwycona i udostępniła zdjęcie na swoim profilu. Kogoś to obchodzi? - zapytała przewrotnie. Jak zareagowali fani aktorki? Jest świat, na którym Sarah Jessica Parker, Snoop Dogg i wysadzane klejnotami bongo znajdują się na jednym zdjęciu. Teraz mogę umrzeć szczęśliwa - napisała jednak z internautek. Ten ekskluzywny gadżet służy do... palenia marihuany. O ile jego obecność w rękach rapera nie budzi żadnej sensacji, to zdjęcie, na którym towarzyszy mu Sarah Jessica Parker jest arcyciekawe i doprawdy sami nie wiemy, jak kronikarzom show-biznesu umknął ten drobny fakt.

Są rzeczy, które się nie zdarzają: spotkanie wieży Eiffla ze Statuą Wolności, Agnieszka Szulim i Doda na przyjacielskiej kawie czy ostatnio śnieg w zimie. Do tej kategorii zdarzeń, które co prawda nie wstrząsną światem, ale uczynią go ciekawszym, należy wspólne zdjęcie Sary Jessiki Parker i Snoop Dogga. Zrobione w 2004 roku zdjęcie wypłynęło na Instagramie na profilu Jill Matson i tak się spodobało Parker, że udostępniła je na swoim profilu.

Kogoś to obchodzi? - zapytała przewrotnie i pokazała TO zdjęcie.

Sarah Jessica Parker i Snoop DoggScreen z Instagram.com/Sarah Jessica Parker

Nie czujecie powagi sytuacji? Nie szkodzi, zaraz poczujecie. Popatrzcie, co muzyk trzyma w garści. Komentarz jednej z fanek rozwala system:

Jest świat, na którym Sarah Jessica Parker, Snoop Dogg i wysadzane klejnotami bongo znajdują się na jednym zdjęciu. Teraz mogę umrzeć szczęśliwa.

Ten ekskluzywny gadżet, jakby ktoś nie wiedział, służy do palenia marihuany. O ile jego obecność w rękach rapera nie budzi żadnej sensacji, to zdjęcie, na którym jest i Sarah Jessica Parker i bongo (Snoop Dogga nie licząc), jest arcyciekawy i doprawdy sami nie wiemy, jak uczonym kronikarzom od show-biznesu umknął ten drobny fakcik.

Aha, bo ten fakcik z kolei nam by umknął: z kronikarskiego obowiązku dopowiadamy, że zdjęcie zostało zrobione za kulisami 46. gali Grammy, ale czy to kogoś obchodzi?

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: