Maja Hirsch rozstała się z Jackiem Braciakiem! Potwierdza: To prawda. Od kiedy nie są razem? Będziecie zaskoczeni

Maja Hirsch i Jacek Barciak nie byli małżeństwem, ale doczekali się córki. Niestety, związek nie przetrwał. Aktorka przyznała, że rozstała się z byłym już ukochanym.
Maja Hirsch rozstała się z Jackiem Braciakiem! Aktorka potwierdza: To prawda. Od kiedy nie są razem? Będziecie zaskoczeni Maja Hirsch i Jacek Braciak uchodzili za wyjątkowo dobrze dobraną parę. Unikali rozgłosu, o swoich uczuciach nie opowiadali w mediach. Doczekali się nawet 11-letniej dziś córki, Marysi. Wygląda jednak na to, że ich miłość nie przetrwała próby czasu. Maja przyznała w wywiadzie udzielonym portalowi "Plejada", że rozstała się z Jackiem. I to dawno temu! Podobno nie jesteście już razem. Do tej pory o tym nie mówiłaś - zagaił prowadzący wywiad Michał Misiorek. To prawda. Rozstałam się z Jackiem w kwietniu ubiegłego roku. Nie chcę natomiast tego szerzej komentować. Powiedziałam tyle, ile uważam za słuszne - odpowiedziała gwiazda. Parze długo udało się utrzymać rozstanie w tajemnicy. Nie są też znane powody, dla których zdecydowali się na ten krok. Mamy nadzieję, że oboje spotkają jeszcze na swojej drodze kogoś odpowiedniego.

Maja Hirsch i Jacek Braciak różnili się wzrostem (aktorka jest wysoka, a jej wybranek był od niej sporo niższy), ale uchodzili za wyjątkowo dobrze dobraną parę. Unikali rozgłosu, o uczuciu nie opowiadali w mediach. Doczekali się nawet 11-letniej dziś córki, Marysi.

Wygląda jednak na to, że ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Maja przyznała w wywiadzie udzielonym portalowi "Plejada", że nie jest już z Jackiem. I to od dawna!

Podobno nie jesteście już razem. O tym też do tej pory nie mówiłaś - powiedział prowadzący wywiad Michał Misiorek.
To prawda. Rozstałam się z Jackiem w kwietniu ubiegłego roku. Nie chcę natomiast tego szerzej komentować. Powiedziałam tyle, ile uważam za słuszne.

Parze długo udało się utrzymać rozstanie w tajemnicy. Nie są też znane powody, dla których zdecydowali się na podjęcie takiej decyzji.

Maja Hirsch z córką KAPIF.pl

 

jus

Więcej o:
Komentarze (14)
Maja Hirsch rozstała się z Jackiem Braciakiem! Potwierdza: To prawda. Od kiedy nie są razem? Będziecie zaskoczeni
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 7 razy 5

  Braciak wydaje się być sympatycznym człowiekiem, i mimo mizernego wzrostu, ma wiele wdzięku, więc kobiety go kochają. A że nie wyszło, no cóż, bywa.
  Natomiast Maja, to piękna kobieta, tylko wygląda jakby tego nie zauważała. A szkoda, ma piękną sylwetkę i postawę. Ma w sobe dużo naturalnej elegancji i klasy, tylko często kiepsko się ubiera. Moze nawet nie tak źle, tylko jej to nie pasuje. Te jej kwiatki, spineczki, pierdółki, czas dorosnąc. Ma w sobie elegancję i seksapil, i powinna to podkreślać. Ona nie potrzebuje się przebierać, może się ubrać prosto, ale elegancko i tak będzie wyglądała wystrzałowo. Pamiętam ją z jakiegoś serialu modowego, gdzie grała szefową, powinna z tego wizerunku trochę sobie zostawić. Chyba sobie trochę nie zdaje sprawy, jaką jest rakietą:)

 • Gość: ddd

  Oceniono 4 razy 2

  kto skrzywdził tak to dziecko? kto ja tak oszpecił???? wygląda jak brudne, zabiedzone dziecko z bidula!!! to jest szczyt elegancji wg mamusi???

 • Gość: gucz

  0

  Fajnie jest komentować rodzinę, której się nie zna, co? i ich oceniać, nie znając ich codziennego życia...zróbcie zdjęcia swoim dzieciom i swojej rodzinie i dajcie innym pokomentować co o was myślą i o waszych problemach.. ciekawe ilu z was samo się rozstało z kimś bliskim.. ciekawe czy też tak o sobie myśli.. czemu dziecko ubrane w sweter jest zabiedzone? powinna chodzić w kabaretkach i mieć swojego wizażystę??wtedy była by zwykłym dzieckiem. Nie wszyscy chcą mieć i wychować córeczkę "Grycan", to źle?? czasem mnie krew zalewa jak czytam niektóre komentarza..ci co zwani są celebrytami, to normalni ludzie!! i mają takie same rodziny jak my i takie same problemy. Tylko wybrali taki zawód aby utrzymać rodzinę .. to pewnie też źle, bo teraz ich dzieci mają być nadludźmi, a oni ćpunami i nieodpowiedzialnymi ojcami.. żenada

 • Gość: mm

  0

  Boże w co ona tą córkę ubrała ...

 • Gość: ozzy

  0

  Dziecko podobne do Braciaka. Szkoda że nie do Mai.

 • robert28l

  Oceniono 3 razy -1

  Straciłem do Barciaka całą sympatię , jak w knajacki sposób komentował przekazanie środków z ofe do zus. Magister sztuki .

 • Gość: plusz

  Oceniono 3 razy -3

  po prostu wrócila do ćpania

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX