Maja Hirsch rozstała się z Jackiem Braciakiem! Potwierdza: To prawda. Od kiedy nie są razem? Będziecie zaskoczeni

Maja Hirsch i Jacek Barciak nie byli małżeństwem, ale doczekali się córki. Niestety, związek nie przetrwał. Aktorka przyznała, że rozstała się z byłym już ukochanym.
Maja Hirsch rozstała się z Jackiem Braciakiem! Aktorka potwierdza: To prawda. Od kiedy nie są razem? Będziecie zaskoczeni Maja Hirsch i Jacek Braciak uchodzili za wyjątkowo dobrze dobraną parę. Unikali rozgłosu, o swoich uczuciach nie opowiadali w mediach. Doczekali się nawet 11-letniej dziś córki, Marysi. Wygląda jednak na to, że ich miłość nie przetrwała próby czasu. Maja przyznała w wywiadzie udzielonym portalowi "Plejada", że rozstała się z Jackiem. I to dawno temu! Podobno nie jesteście już razem. Do tej pory o tym nie mówiłaś - zagaił prowadzący wywiad Michał Misiorek. To prawda. Rozstałam się z Jackiem w kwietniu ubiegłego roku. Nie chcę natomiast tego szerzej komentować. Powiedziałam tyle, ile uważam za słuszne - odpowiedziała gwiazda. Parze długo udało się utrzymać rozstanie w tajemnicy. Nie są też znane powody, dla których zdecydowali się na ten krok. Mamy nadzieję, że oboje spotkają jeszcze na swojej drodze kogoś odpowiedniego.

Maja Hirsch i Jacek Braciak różnili się wzrostem (aktorka jest wysoka, a jej wybranek był od niej sporo niższy), ale uchodzili za wyjątkowo dobrze dobraną parę. Unikali rozgłosu, o uczuciu nie opowiadali w mediach. Doczekali się nawet 11-letniej dziś córki, Marysi.

Wygląda jednak na to, że ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Maja przyznała w wywiadzie udzielonym portalowi "Plejada", że nie jest już z Jackiem. I to od dawna!

Podobno nie jesteście już razem. O tym też do tej pory nie mówiłaś - powiedział prowadzący wywiad Michał Misiorek.
To prawda. Rozstałam się z Jackiem w kwietniu ubiegłego roku. Nie chcę natomiast tego szerzej komentować. Powiedziałam tyle, ile uważam za słuszne.

Parze długo udało się utrzymać rozstanie w tajemnicy. Nie są też znane powody, dla których zdecydowali się na podjęcie takiej decyzji.

Maja Hirsch z córką KAPIF.pl

 

jus