Książę Harry gra w piłkę nożną, a tymczasem... O nie, klątwa mężczyzn z brytyjskiej rodziny królewskiej dosięgnęła i jego!

Książę Harry, który z wiekiem robi się coraz bardziej pociągający (ech, te jego szelmowskie uśmiechy, żywe oczka i ruda broda...) zmaga się z przypadłością, która dopadła już dawno jego brata, a wcześniej ojca...

O co chodzi? O łysinę. To ona przyćmiła informacje o charytatywnym meczu, który Harry rozgrywał w Republice Południowej Afryki, a konkretnie w mieście Khayelitsha, uznanym za jedno z bardziej niebezpiecznych miast Afryki. To jednak nie jest ważne. Nieistotne jest także to, jak świetnie szło mu w polu karnym i jak finezyjnie dryblował. Najważniejsze - że nie uda mu się umknąć - jak śmieją się Brytyjczycy - klątwie mężczyzn z tego rodu. Ojciec i brat Harry'ego - książę Karol i książę William mają łysiny wyraźne i - choć na różne sposoby starają się je zatuszować zaczeską - to potrafią się też z tego śmiać. Śmiała się z łysiny męża i księżna Kate.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ba! Śmiał się z brata i Harry. Bracia udzielili kiedyś zabawnego wywiadu, w którym Harry nabijał się z Williama, że łysieje, a William się odgryzał, że przynajmniej nie jest rudy. A teraz przyszła kryska... Bujna i ruda (mmmm, przepraszam, rozmarzyłam się...) czupryna młodszego wnuka królowej Elżbiety, do spółki z zawadiacką brodą czynią Harry'ego bardzo pociągającym młodym mężczyzną. Jako dzieciak był raczej zabawnym brzydalem - zwłaszcza w zestawieniu z zawsze ładniutkim Williamem. Ostatnie lata, gdy Harry zmężniał, spoważniał (na szczęście tylko z wyglądu, charakterek wciąż ma zadziorny) i zapuścił brodę uczyniły z niego gorącą partię. Zwłaszcza, że jakoś nie idzie mu ustatkowanie się.

Można powiedzieć, że Harry sam jest sobie winien! Jest taka teoria, że mężczyźni łysieją na dwa sposoby: jeśli łysieją od czoła, przez pogłębiające się zakola, to oznaka, że za dużo myślą. Jeśli zaś łysieją od czubka głowy - to sygnał, że uprawiają za dużo seksu. Jeśli więc łysinę traktować jako coś przykrego - pozostaje tylko cieszyć się szczęściem w nieszczęściu Harry'ego. Zdecydowanie mniej bowiem myśli, niż baraszkuje!

Gosia Tchorzewska

 

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (11)
Książę Harry gra w piłkę nożną, a tymczasem... O nie, klątwa mężczyzn z brytyjskiej rodziny królewskiej dosięgnęła i jego!
Zaloguj się
 • sikoreczki

  Oceniono 5 razy 3

  Harry... moja miłość :-X

 • Gość: rupi

  Oceniono 4 razy 2

  Skoro łysieje to poważna poszlaka że jednak jest synem Karola. Bo przecież były plotki, że niekoniecznie...

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Harry najwięcej robi dla rodziny królewskiej ,prawdziwy supermen

 • revolver83

  Oceniono 7 razy 1

  "DOSIĘGŁA", niedouczone bladzie stajenne z Plotka.

 • Gość: jolka

  Oceniono 3 razy 1

  Od kiedy - geny są klątwą. Rozumiem, jakieś genetyczne choroby, ale łysina?
  A Harry ma urodę typowego Irlandczyka!

 • Krzysztof Kometa

  Oceniono 1 raz -1

  "Jest taka teoria, że mężczyźni łysieją na dwa sposoby: jeśli łysieją od czoła, przez pogłębiające się zakola, to oznaka, że za dużo myślą. Jeśli zaś łysieją od czubka głowy - to sygnał, że uprawiają za dużo seksu. "

  A jezeli lysieja i tu i tu , to znaczy ze tylko mysla o sexie ....

 • Gość: k

  Oceniono 1 raz -1

  I to jest pilka nozna..?!
  o_O

 • Gość: Rudy Rydz

  Oceniono 2 razy -2

  A on jest z królewskiej czy książęcej rodziny?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX