Paris Hilton przebiła TĘ OKŁADKĘ Kim Kardashian? Zdjęcia wywołały burzę w sieci

Rok temu internet huczał. Kim Kardashian pojawiła się wtedy na okładce "Paper Magazine" zupełnie nago, za to z kieliszkiem szampana na słynnej pupie. Dziś redaktorzy pisma postanowili chyba powtórzyć sukces i zaprosili do równie odważnej sesji inną celebrytkę, Paris Hilton.

Paris Hilton nie pojawia się na okładkach tak często jak kiedyś, ale kiedy już to robi, nie przechodzi niezauważona. W najnowszym numerze "Paper magazine" pozuje w metalicznym kostiumie, który odsłania niemal wszystko. Wyzywające wiązania na całej jego długości dodają zdjęciu jeszcze więcej pikanterii.

"Paris Hilton jakiej NIGDY wcześniej nie widzieliście" - komentują sesję redaktorzy pisma.

Coś Wam to przypomina? Charakterystyczna poza jaką przybiera Hilton niemal prosi się o porównanie do nagiej sesji Kim Kardashian sprzed roku.

Kim Kardashian

Paper Magazine

Fani Paris Hilton nie mają wątpliwości, że ich idolka wygrywa tę konkurencję w przedbiegach.

To jest o wiele lepsze niż sesja z Kim Kardashian! Paris wygląda perfekcyjnie, a nie jak naoliwiony wieloryb. To niesamowita, artystyczna sesja! - komentują użytkownicy Instagrama.

Hilton faktycznie prezentuje się świetnie. Jest nieco wyzywająca, ale przy tym intrygująca. Mocny makijaż nadaje sesji nieco mroczny klimat, a w tym wydaniu faktycznie słodkiej Paris jeszcze nie widzieliśmy.

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>

Kim Kardashian przyjaźniła się z Paris Hilton, kiedy ta była na szczycie popularności. Mówiło się nawet, że Kardashian chciała się wypromować na koleżance. Ich drogi się jednak rozeszły. Dziś Kim jest znana z dużej pupy i z bycia żoną Kanye Westa, zaś Paris Hilton wycofała się z pierwszy stron gazet i rozkręca swoje biznesy z dala od fleszów. Jakie ma plany na 2016 rok?

Będę kontynuowała trasę jako DJ i tworzyła nową muzykę. Chcę też otworzyć nowe sklepy, żeby rozpowszechnić sprzedaż mojej linii kosmetyków na świecie - zapowiada Hilton.

Kim Kardashian, Paris HiltonEast News

A Wam która sesja podoba się bardziej? Zagłosujcie w naszej sondzie.

WJ

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Która sesja "Paper Magazine" jest lepsza?