Marta Żmuda-Trzebiatowska i Salma Hayek ubrane niemal identycznie. Szkoda, że w TO. Która wyglądała gorzej? [SONDA]

Obie są śliczne, obie mają piękne, choć różne, figury. Zarówno Marta Żmuda-Trzebiatowska, jak i Salma Hayek udowodniły, że biały total look nie jest najlepszym pomysłem na ściankę.

Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się na koncercie "Listy do M. 2", a Salma Hayek wybrała się na "Naughty Christmas Party". Choć imprezy dzieliły setki kilometrów, panie wybrały podobne ubrania. Górę zakrywała obcisła bluzka pod samą szyję. U polskiej aktorki koronkowa, u Salmy zakończona golfem. Dół to obszerne, niemal identyczne spodnie. U niskiej Hayek dodatkowo skracające sylwetkę, u Żmudy zdecydowanie za krótkie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Oczywiście obie panie są piękne i nie zepsuje tego nawet najgorsza stylizacja. Te, może najgorsze nie były. Ale koronkowa bluzka i przykrótkie spodnie? Golf podkreslający duży biust? Nie, nie, następnym razem chcemy zobaczyć coś lepszego ;)

jus

Która z pań wyglądała gorzej?
Więcej o:
Komentarze (3)
Marta Żmuda-Trzebiatowska i Salma Hayek ubrane niemal identycznie. Szkoda, że w TO. Która wyglądała gorzej? [SONDA]
Zaloguj się
 • Gość: ola

  0

  Jedna ma nogi krótkie a druga krótkie oraz krzywe, żadna pięknej figury nie ma. Mieć nie musi ale nie ma.

 • Gość: mala

  0

  czy pani Żmuda-Trzebiatowska nie widzi w lustrze, że niebezpiecznie zbliża się chudością do etapu, kiedy jej głowa będzie większa niż talia? już to wygląda źle na zdjęciach.

 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy 0

  Żmuda Trzebiatowska.............marna podróba aktorki , wzrok nieskalany żadną myślą tylko rozchylone nogi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX