Anne Hathaway na spacerze. Ciążowy brzuch coraz większy. "Jest szczęśliwsza niż kiedykolwiek"

Anne Hathaway jest w drugim trymestrze ciąży i, jak podaje źródło portalu People.com, czuje się wspaniale.
Anne Hathaway na spacerze Ciążowy brzuch coraz większy. Anne Hathaway jest w drugim trymestrze ciąży i, jak podaje źródło portalu People.com, czuje się wspaniale: "jest bardzo szczęśliwa i ma mnóstwo energii". Anne Hathaway jest w drugim trymestrze ciąży i, jak podaje źródło portalu People.com, czuje się wspaniale. Informacja o ciąży Anne Hathaway pojawiła się kilka dni temu. Od tego czasu aktorkę sfotografowano m.in. na kolacji z przyjaciółmi. Miała wtedy na sobie obszerny płaszcz, który i tak nie ukrył krągłości. Tym razem o zakrywaniu nie było mowy - najpierw aktorkę sfotografowano z mężem, a później na spacerze - i za każdym razem strój tylko podkreślał ciążowy brzuch Anne. Tymczasem z People.com możemy dowiedzieć się, że Anne "jest bardzo szczęśliwa i ma mnóstwo energii". - Anne nie ma zamiaru zwalniać. Zawsze była bardzo aktywna, lubi wychodzić z domu. Nic się nie zmieniło od czasu, gdy jest w ciąży. Jedyna różnica jest taka, że teraz wygląda na bardziej szczęśliwą niż kiedykolwiek - mówi informator portalu. To będzie pierwsze dziecko Anne i jej męża, Adama Shulmana. Są małżeństwem od września 2012 roku.

Informacja o ciąży Anne Hathaway pojawiła się kilka dni temu. Od tego czasu aktorkę sfotografowano m.in. na kolacji z przyjaciółmi. Miała wtedy na sobie obszerny płaszcz, który i tak nie ukrył krągłości. Tym razem o zakrywaniu nie było mowy - najpierw aktorkę sfotografowano z mężem, a później na spacerze - i za każdym razem strój tylko podkreślał ciążowy brzuch Anne.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Tymczasem z People.com możemy dowiedzieć się, że Anne "jest bardzo szczęśliwa i ma mnóstwo energii".

Anne nie ma zamiaru zwalniać. Zawsze była bardzo aktywna, lubi wychodzić z domu. Nic się nie zmieniło od czasu, gdy jest w ciąży. Jedyna różnica jest taka, że teraz wygląda na bardziej szczęśliwą niż kiedykolwiek - mówi informator portalu.

To będzie pierwsze dziecko Anne i jej męża, Adama Shulmana. Są małżeństwem od września 2012 roku.

mte