Lubicie memy z Kwaśniewskim? Ola nie za bardzo... I dosadnie dała to do zrozumienia internautom na FB

Ola Kwaśniewska zaistniała w mediach jako córka byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego. Z czasem sama została osobą publiczną. Właśnie odniosła się do memów z jej ojcem w roli głównej. Czyżby miała już dość faktu, że Kwaśniewski rządzi w "internetach"?

Ola Kwaśniewska do polskiego show-biznesu wkroczyła za sprawą znanego nazwiska i udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Chociaż od tamtego momentu minął już szmat czasu, to nadal przez wielu jest postrzegana jako "córka Kwaśniewskiego". Tym razem, postanowiła skomentować popularne w sieci memy z jej ojcem, które krótko mówiąc, nie ukazują Kwaśniewskiego w korzystnym świetle. Każdy z nich przedstawia byłego prezydenta jako osobę niestroniącą od alkoholu. Memy robią furorę zwłaszcza na Facebooku - powstał fanpage, gdzie są publikowane memy z Kwaśniewskim. Pod jednym ze zdjęć wypowiedziała Ola Kwaśniewska. Który wpis ją zirytował i co odpowiedziała? Sami zobaczcie:

Screen z fanpage'a Aleksander Kwaśniewski memes

Zdjęcie dodane przez Internautę skomentowała:

Screen z fanpage'a Aleksander Kwaśniewski memes

Córka byłego prezydenta nie doczekała się jeszcze odpowiedzi fana memów z Kwaśniewskim. Jedno jest pewne - Kwaśniewska ma już dość ośmieszających jej ojca komentarzy. Coś nam się jednak zdaje, że popularność przerobionych zdjęć byłego prezydenta prędko nie zmaleje. W mediach społecznościowych to jest absolutny hit i obowiązkowy element zapowiedzi udanego (i upojnego) "piąteczku".

sew

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS