Jan Wieczorkowski na imprezach bywa rzadko. A co dopiero z żoną! Wyglądała ładnie, ale jeden detal nie daje nam spokoju

Jan Wieczorkowski na galę Kalendarza Dżentelmeni 2016 nie przyszedł sam. Towarzyszyła mu żona. Zobaczcie, jak się prezentowali.

Jan Wieczorkowski ożenił się 5 lat temu, ale jego żona rzadko pojawia się z aktorem na salonach. Urszula Kaczmarczyk - Wieczorkowska towarzyszyła aktorowi podczas gali "Kalendarz Dżentelmeni 2016". Miała na sobie czarną, skórzaną sukienkę i płaskie buty. Wyglądała bardzo ładnie. Efekt psuła jedynie jasnofioletowa torebka, która naszym zdaniem nie prezentowała się najlepiej.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Urszula Kaczmarczyk-Wieczorkowska nie ma zbyt wiele wspólnego z show-biznesem (oczywiście poza sławnym mężem). Jest fotoedytorką. Ale czy tylko nam przypomina nieco Zosię Zborowską? ;)

jus

Więcej o:
Komentarze (4)
Jan Wieczorkowski na imprezach bywa rzadko. A co dopiero z żoną! Wyglądała ładnie, ale jeden detal nie daje nam spokoju
Zaloguj się
 • baba_jaga

  Oceniono 1 raz 1

  OOOOgromne czoło OOOOOOOOgromny podbródek.................................co za koszmar .....................piszę o żonie

 • Gość: m.

  Oceniono 3 razy 1

  zdecydowanie tylko WAM przypomina Zborowską! cóż to za brednie jakieś?!? jesteście totalnie beznadziejni! dziewczyna ładna, zgrabna, nie macie się do czego przyczepić to zborowską wymyśliliście - totalne dno!

 • Gość: gosc

  0

  ten ojszczymur powinien z kolegami postawic sobie toj- toja żeby nie musieli załatwiac się po krzakach i na murki. ---drobny pijaczek

 • Gość: BOBO

  0

  Polecam
  allegro.pl/masc-na-bol-dupy-lek-na-wszystkie-problemy-swiata-i4839051203.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX