Sandra Bullock adoptowała córkę! Są urocze zdjęcia dziewczynki i jej starszego brata

Sandra Bullock jeszcze niedawno zaprzeczała, że adoptowała drugie dziecko. Ale plotki okazały się prawdą - aktorka została mamą 3,5-letniej dziewczynki.
Sandra Bullock adoptowała córkę! Są urocze zdjęcia dziewczynki i jej starszego brata Sandra Bullock jeszcze niedawno zaprzeczała, że adoptowała drugie dziecko. Ale plotki okazały się prawdą - aktorka została mamą 3,5-letniej dziewczynki. Sandra Bullock ma już syna, również adoptowanego (w 2010 roku), 5-letniego Louisa. Laila, podobnie jak chłopiec, pochodzi z Luizjany. Aktorka rozpoczęła proces adopcyjny dziewczynki 3 lata temu. - Kiedy patrzę na Lailę, nie mam żadnych wątpliwości, że to jest jej miejsce, tak miało być. Mogę powiedzieć z całą pewnością, że idealne dzieci zjawiły się w moim życiu w odpowiednim czasie - powiedziała Sanda Bullock w wywiadzie dla "People". Aktorka pozuje z dwojgiem dzieci na okładce magazynu. Zdjęcia zrobił fotograf Bryan Randall, prywatnie partner Bullock. Jeszcze w październiku, kiedy pojawiły się informacje o adopcji, Sandra Bullock wszystkiemu zaprzeczyła: - Gdybym adoptowała drugie dziecko, wszyscy by o tym usłyszeli. Głośno i wyraźnie powiedziałabym: "Tak, to oficjalne, adoptowałam drugie dziecko". Ale na razie mam Louisa - powiedziała w rozmowie z Associated Press. W "People" wyjaśnia, że dopóki adopcja nie była sfinalizowana, aktorka była prawnie zobligowana do zapewnienia dziewczynce spokoju i bezpieczeństwa i trzymania jej z dala od mediów. Teraz, gdy Laila oficjalnie jest jej dzieckiem, Bullock głośno mówi to, co zapowiadała w październiku w wywiadzie.

Sandra Bullock ma już syna, również adoptowanego (w 2010 roku), 5-letniego Louisa. Laila, podobnie jak chłopiec, pochodzi z Luizjany. Aktorka rozpoczęła proces adopcyjny dziewczynki 3 lata temu.

Kiedy patrzę na Lailę, nie mam żadnych wątpliwości, że to jest jej miejsce, tak miało być. Mogę powiedzieć z całą pewnością, że idealne dzieci zjawiły się w moim życiu w odpowiednim czasie - powiedziała Sanda Bullock w wywiadzie dla "People".

Aktorka pozuje z dwojgiem dzieci na okładce magazynu. Zdjęcia zrobił fotograf Bryan Randall, prywatnie partner Bullock.

Sandra Bullock z dziećmi People

Jeszcze w październiku, kiedy pojawiły się informacje o adopcji, Sandra Bullock wszystkiemu zaprzeczyła:

Gdybym adoptowała drugie dziecko, wszyscy by o tym usłyszeli. Głośno i wyraźnie powiedziałabym: "Tak, to oficjalne, adoptowałam drugie dziecko". Ale na razie mam Louisa - powiedziała w rozmowie z Associated Press.

W "People" wyjaśnia, że dopóki adopcja nie była sfinalizowana, aktorka była prawnie zobligowana do zapewnienia dziewczynce spokoju i bezpieczeństwa i trzymania jej z dala od mediów. Teraz, gdy Laila oficjalnie jest jej dzieckiem, Bullock głośno mówi to, co zapowiadała w październiku w wywiadzie.

Gratulujemy!

mte