Wygląd Cheryl Cole coraz bardziej niepokoi fanów. "Simon, zrób coś", "ona nie powinna być w TV!"

Cheryl Cole wydaje się coraz chudsza. Po każdym odcinku brytyjskiego "X Factor", w którym piosenkarka jest jurorką, pojawia się coraz więcej komentarzy zaniepokojonych fanów i widzów show.
Cole chudnie w oczach Stroje piosenkarki tylko podkreśliły sporą utratę wagi. Cheryl Cole wydaje się coraz chudsza. Po każdym odcinku brytyjskiego "X Factor" pojawia się coraz więcej komentarzy zaniepokojonych fanów. Cheryl Cole wydaje się coraz chudsza. Po każdym odcinku brytyjskiego "X Factor", w którym piosenkarka jest jurorką, pojawia się coraz więcej komentarzy zaniepokojonych fanów i widzów show. Cheryl Cole i jej bardzo szczupła sylwetka to w tym roku jeden z najczęściej komentowanych tematów w Wielkiej Brytanii. A że akurat nadawane są odcinki na żywo show "X Factor", komentarzy jest jeszcze więcej - zwłaszcza po ostatnim weekendzie. Stroje piosenkarki tylko podkreśliły sporą utratę wagi, co nie uszło uwadze wielu widzów. Jeden z użytkowników Twittera wystosował apel do szefa programu, Simona Cowella: - Simon, proszę zrób coś. Cheryl jest zbyt chuda. Prawie straciłem córkę przez zaburzenia odżywiania - bo chciała tak wyglądać - napisał. Z drugiej strony wielu widzów nie uważa, żeby jurorka faktycznie była "niezdrowo chuda". Co na to sama zainteresowana? Najnowszych artykułów nie skomentowała, ale w ciągu roku już kilka razy odpowiadała na podobne doniesienia i utrzymuje, że "nie interesuje jej opinia obcych ludzi": - Druga strona pisania źle o grubych osobach to pisanie źle o osobach chudszych. Myślę, że to zdarza się tak często, jak hejtowanie kogoś za to, że przytył. Jak często słyszycie, że ktoś mówi: "daj tej dziewczynie kanapkę" lub "ona potrzebuje porządnego posiłku"?

Cheryl Cole i jej bardzo szczupła sylwetka to w tym roku jeden z najczęściej komentowanych tematów w Wielkiej Brytanii. A że akurat nadawane są odcinki na żywo show "X Factor", komentarzy jest jeszcze więcej - zwłaszcza po ostatnim weekendzie. Stroje piosenkarki tylko podkreśliły sporą utratę wagi, co nie uszło uwadze wielu widzów. Jeden z użytkowników Twittera wystosował apel do szefa programu, Simona Cowella.

Simon, proszę zrób coś. Cheryl jest zbyt chuda. Prawie straciłem córkę przez zaburzenia odżywiania - bo chciała tak wyglądać.

Cheryl ColeScreen z Youtube.com/TheXFactorUK

Inni internauci mu wtórują:

Co się stało z Cheryl? Jest niezdrowo chuda!
Jest zbyt chuda, żeby pokazywać się w TV.
Mam nadzieję, że Cheryl nie ma zaburzeń odżywiania. Bo wygląda jak szkielet w ubraniach.
Cheryl straciła cały swój sex appeal, odkąd stała się workiem kości. Dlaczego jesteś taka chuda? Stop.
Cheryl, jesteś zbyt chuuuuda. Zjedz muffinkę lub dwie.
Cheryl jest piękna, ale teraz jest zdecydowanie za chuda.

nPicture Shows: Cheryl Fernandez-Versini July 08, 2015 Judge Cheryl Fernandez-Versini arrives for the first day of the smash ITV show The X Factor. The auditions had been postponed for the shows impresario Simon Cowell to grieve for his mother, who passed away at the weekend. The event was held at Event City, Manchester and was attended by the talent contestrsquo;s new judges and hosts. The show has recently undergone a face lift, with Simon replacing some established faces with some fresh talent. Non Exclusive WORLDWIDE RIGHTS Pictures by : FameFlynet UK  2015 Tel : 44 (0)20 3551 5049 Email : infofameflynet.uk.comBulls

Z drugiej strony wielu widzów nie uważa, żeby jurorka faktycznie była "niezdrowo chuda".

Moja zona waży 40 kg, jest mniej więcej wzrostu Cheryl i niedawno urodziła dziecko. Niektórzy ludzie po prostu są chudzi.
Cheryl wygląda dziś znakomicie! Nic nie pokona kobiety w garniturze.

Co na to sama zainteresowana? Najnowszych artykułów nie skomentowała, ale w ciągu roku już kilka razy odpowiadała na podobne doniesienia i utrzymuje, że "nie interesuje jej opinia obcych ludzi".

Druga strona pisania źle o grubych osobach to pisanie źle o osobach chudszych. Myślę, że to zdarza się tak często, jak hejtowanie kogoś za to, że przytył. Jak często słyszycie, że ktoś mówi: "daj tej dziewczynie kanapkę" lub "ona potrzebuje porządnego posiłku"?

Magdalena Terepka