"Fan" do Kim Kardashian: Myślisz tylko o żarciu, ty gruba s***! Jej odpowiedź? NAJLEPSZA

Kim Kardashian cieszy się na myśl, że będzie mogła zjeść pączka i sernik, a hejterzy w internecie nazywają ją fat bitch (gruba suka). A Kim - mam nadzieję, zajadając pączka - rzuca celną odpowiedź...

W ostatnim odcinku programu dla fanów podglądania, co słychać u rodziny znanej z tego, że jest znana - czyli u Kardashianów - dowiadujemy się, wraz z Kim, że... wcale nie ma ona cukrzycy ciążowej. Mniej więcej miesiąc temu, również w reality show o tej zacnej rodzinie, pojawiły się podejrzenia, że ciężarna celebrytka ma problemy zdrowotne. Możemy odetchnąć z ulgą - uff, wszystko jest w porządku.

Z ulgą odetchnęła oczywiście też sama Kim, dla której ciąża jest koszmarem, o czym lubi wspominać. Lubi się jednak w tej ciąży (i drogich ciuchach) pokazywać. I, co wyszło na jaw nie po raz pierwszy - lubi zjeść.

Kim z entuzjazmem na bieżąco komentowała ostatni odcinek reality show, w którym pokazano jej wizytę w Nowym Orleanie i Paryżu, a co się z tym wiązało - jedzenie tamtejszych potraw. Ten Paryż to oczywiście też doskonała okazja, by kupić sobie trochę ciuchów. Choć w sumie w przypadku Kim trudno powiedzieć, co lubi bardziej...

Tweet Kim KardashianTwitter.com/KimKardashian

I to zresztą wytknęli jej natychmiast hejterzy. Pod jej tweetem pojawiła się chociażby ostra reprymenda od niejakiej Luizzle:

Wszystko o czym myślisz, to żarcie, ty gruba s*ko.

I tu zaskoczenie - szybka reakcja samej Kim. Odpisała na to jedynie:

Yup! (Tak!)

Tweet Kim KardashianTwitter.com/KimKardashian

Muszę przyznać, że Kim mi zaimponowała. Biorąc pod uwagę rozliczne zabiegi upiększające i odchudzające, którym się od zawsze poddaje (a przynajmniej od czasu, gdy świat kojarzy jej imię), zapewne nie jest jej obojętne, czy ma w talii o kilka centymetrów więcej (no teraz to ma sporo więcej, ale i jest uzasadnienie, co zresztą podkreślają broniący jej fani). Jednak w sytuacji, gdy ktoś próbuje ją z tego powodu upokorzyć, potrafi się z humorem wywinąć.

W kolejnym tweecie przyznaje, że zupełnie się nie przejmuje swoją wagą i tym, co ludzie o niej myślą. Skoro musi o tym tak wyraźnie zatweetować, to pewnie nie jest to do końca prawda, ale zjedzmy pączka i kawałek serniczka za zdrowie Kim!

Tweet Kim KardashianTwitter.com/KimKardashian

Gosia Tchorzewska