Krzysztof Rutkowski pozywa Anitę Werner. "Na oczach milionów ludzi kłamie"

Krzysztof Rutkowski prowadzi obecnie śledztwo w sprawie zaginięcia Ewy Tylman. Dziewczyny szuka oczywiście także policja, a media na bieżąco relacjonują sprawę. Detektywowi nie spodobało się to, co usłyszał w "Faktach" TVN.
Rutkowski zapowiada Krzysztof Rutkowski pozywa Anitę Werner. Krzysztof Rutkowski prowadzi obecnie śledztwo w sprawie zaginięcia Ewy Tylman. Teraz zapowiedział, że pozwie Anitę Werner z TVN za relacjonowanie sprawy. Jednym z głównych tematów w telewizji czy prasie jest w ostatnich dniach tajemnicze zaginięcie Ewy Tylman. Dziewczyna wracała z klubu w centrum Poznania w nocy z 22 na 23 listopada. Towarzyszył jej znajomy. Po godzinie 3. ślad po Ewie nagle się urywa. Dziewczyna od tej pory nie odbiera telefonu, a znajomy, który z nią wracał, twierdzi, że przez alkohol nic nie pamięta. Póki co dziewczyna nie została odnaleziona. Detektyw do tej pory nie komentował tego, jak sprawę relacjonują media, a sam komunikował się z nimi za pomocą konferencji prasowych, które regularnie zwołuje. Jednak to, jak kolejny etap śledztwa został przedstawiony w "Faktach" TVN, oburzyło Rutkowskiego. "Pozywam do sądu Anitę Werner za kłamstwa w TVN. Szczegóły i nowe wstrząsające fakty w sprawie zaginięcia Ewy Tylman w niedzielę o godzinie 16-tej w Hotelu Mercure. Anita Werner jest wydawcą Faktów TVN, które podały kłamliwą informację o tym, że policja odnalazła w rzece rękę. Czy TVN jest powiązany z policją i działa na jej zlecenie, to powinien wyjaśnić sąd" - napisał na Facebooku. Krzysztof Rutkowski nie zamierza zostawić tej sprawy. Zapowiedział, że poda Anitę Werner do sądu za podawanie w telewizji fałszywych informacji. - Anita Werner na oczach milionów ludzi kłamie. Przeinacza rzeczywistość, przypisując zasługi nieudolnym funkcjonariuszom policji, którzy nie potrafią przygotować i przeprowadzić prostych działań poszukiwawczych. Jeśli nie dowierza filmowi zrobionemu z ziemi, może obejrzeć moment znalezienia przez moich ludzi ręki na dwóch filmach z naszego drona - mówił na łamach serwisu Patriot24.net.

Jednym z głównych tematów w telewizji czy prasie jest w ostatnich dniach tajemnicze zaginięcie Ewy Tylman. Dziewczyna wracała z klubu w centrum Poznania w nocy z 22 na 23 listopada. Towarzyszył jej znajomy. Po godzinie 3 ślad po Ewie nagle się urywa. Dziewczyna od tej pory nie odbiera telefonu, a znajomy, który z nią wracał, twierdzi, że przez alkohol nic nie pamięta. Póki co dziewczyna nie została odnaleziona. Przy pomocy drona udało się znaleźć w Warcie rękę. Okazało się, że należy ona do mężczyzny.

Detektyw do tej pory nie komentował tego, jak sprawę relacjonują media, a sam komunikował się z nimi za pomocą konferencji prasowych, które regularnie zwołuje. Jednak to, jak kolejny etap śledztwa został przedstawiony w "Faktach" TVN, oburzyło Rutkowskiego.

Pozywam do sądu Anitę Werner za kłamstwa w TVN. Szczegóły i nowe wstrząsające fakty w sprawie zaginięcia Ewy Tylman w niedzielę o godzinie 16-tej w Hotelu Mercure. Anita Werner jest wydawcą Faktów TVN, które podały kłamliwą informację o tym, że policja odnalazła w rzece rękę. Czy TVN jest powiązany z policją i działa na jej zlecenie, to powinien wyjaśnić sąd - napisał na Facebooku.

Krzysztof Rutkowski nie zamierza zostawić tej sprawy. Zapowiedział, że poda Anitę Werner do sądu za podawanie w telewizji fałszywych informacji.

Anita Werner na oczach milionów ludzi kłamie. Przeinacza rzeczywistość, przypisując zasługi nieudolnym funkcjonariuszom policji, którzy nie potrafią przygotować i przeprowadzić prostych działań poszukiwawczych. Jeśli nie dowierza filmowi zrobionemu z ziemi, może obejrzeć moment znalezienia przez moich ludzi ręki na dwóch filmach z naszego drona - mówił na łamach serwisu patriot24.net.

Krzysztof RutkowskiFacebook.com/Krzysztof Rutkowski

jus

Więcej o:
Komentarze (28)
Krzysztof Rutkowski pozywa Anitę Werner. "Na oczach milionów ludzi kłamie"
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy 12

  Na jej miejscu już zacząłbym się bać:) Kwadratowo-głowy pan budzi respekt już samym widokiem:):)

 • pannamigootka

  Oceniono 12 razy 10

  Pana Rutka dawno w telewizji nie było;/

 • Gość: wenka

  Oceniono 11 razy 7

  Co za pajac, ważne jest żeby dziewczyna się odnalazła cała i zdrowa a nie kto znalazł rękę, niech lepiej jej szuka bo za to mu płacą i to pewnie nie mało a nie za lansowanie się w tv.

 • Gość: klm

  Oceniono 8 razy 4

  wcale bym się nie zdziwił jakby to ludzie tego Rutkowskiego sami tę rękę podrzucili...

 • pan.malowany

  Oceniono 7 razy 3

  Prosze nie pisac o tym kretynie bo wlasnie o to mu chodzi. To psychopata . Jego choroba jest parcie na szklo.

 • Gość: Wojtek

  Oceniono 7 razy 3

  Rutkowski nie wie z kim zaczyna,to przecież pani prokurator,jeżeli ktoś jeszcze pamięta rozmowę na wizji z panią byłą minister sportu Joanną Muchą,to właśnie tak zachowywała się Werner.Ludzie z tej stacji cierpią na jakiś kompleks wyższości a zaproszonych gości potrzebują tylko po to aby zapchać czas na wizji.To również odnosi się do Pochanke,która do rozmowy zaprosiła byłego prezydenta Kwaśniewskiego,a póżniej nie dała mu dojść do słowa lansując się sama.Nie wspomnę już o Durczoku i jego zarozumiałości, tu znowu rozmowa z panią Bieńkowską miała tylko jednego bohatera w osobie tego pana,na szczęście już mu brakło amunicji do dalszej kariery.Wspólny mianownik to tvn24, w następstwie tego chyba nikogo nie dziwi że tak chętnie internauci hejtują na ich temat przecież sami tworzą powody,a póżniej gęby otwierają ze zdziwienia,nie widząc różnicy między dziennikarzem a pseudo dziennikarzem zatrudnionego z "łapanki"

 • sabas

  Oceniono 7 razy 3

  Piękna kobieta. Niech się ten kanciasty leb wali na ryj

 • zbynio4

  Oceniono 2 razy 2

  Ja pierdzielę pisząc o tym pajacu tylko go promujecie ...

 • emigrant38

  Oceniono 6 razy 2

  Zatkać pysk temu kryminaliście! I jest rozważane podanie szui do sądu za nieprawne używanie tytułu "detektyw". Przecwelony kwadratowy łeb.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX