Agata Duda zachwyca wyglądem. Myślicie, że jej kreacje są drogie? Ceny mogą Was zaskoczyć

Agata Duda dała się od razu poznać jako świetnie ubrana pierwsza dama. Przyjrzeliśmy się jej kreacjom, a zwłaszcza ich cenom. Zwalają z nóg? Otóż nie i to jest właśnie najciekawsze.

Kiedy w październiku królowa Matylda i król Filip ze Szwecji odwiedzili Polskę, zostali przyjęci z najwyższymi honorami. Jedną z kreacji, jaką miała wtedy na sobie Agata Duda, był elegancki, kontrastowy żakiet z kolekcji Modesta za 790 zł.

Warsaw October 14 2015 State visit of King and Queen of Belgium to the Republic of Poland - Visit to Johan Wolfgang secondary school with First Lady Kornhauser-Duda Pix... Queen Mathilde / Agata Kornhauser Duda Credit Frederic Sierakowski / Isopix East News

Pod koniec września Pierwsza Dama uświetniła swoją obecnością Ogólnopolską Galę Lodołamaczy. Czerwona garsonka również pochodziła z kolekcji Modesta. Można ją kupić z 875 złotych.

Agata Duda  2015-09-29 KAPIF

O wiele droższa była kreacja założona przez Agatę Dudę podczas wizyty w Londynie na obchodach 75. rocznicy Bitwy o Anglię. W Katedrze Świętego Pawła Agata Duda pojawiła się w śliwkowej sukience i z czarnym toczkiem na głowie. Kreacja pochodziła z domu mody Mario Menezi, którego ceny nie należą do najniższych i zaczynają od 2.500 tysiąca.

Prime Minister David Cameron together with President Andrej Duda of Poland and his wife Agata leaves after a service at St Pauls Cathedral in London to mark the 75th anniversary of the Battle of Britain. East News

Ceny tych stylizacji nie zwalają z nóg i to jest najciekawsze. Pierwsza dama wygląda w nich elegancko i z klasą. Dorota Wróblewska porównała ją do serialowej Claire Underwood z "House Of Cards".

 

Bohaterka serialu "House of Cards", stała się wzorem do naśladowania dla wielu kobiet na świecie, które chcą awansować w biznesie. Kostiumy autorstwa Johanny Argan są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Odnoszę wrażenie, że jej stylizacje są inspiracją dla stylistów, którzy pracują nad wizerunkiem Pani Prezydentowej.

Podobnego zdania był Piotr Tymochowicz, specjalista od wizerunku.

To wizerunek, który nie pozwala być niezauważoną, dzięki niemu można szybko i sprawnie wyjść z cienia. Mam wrażenie, że ten wizerunek jest budowany na zasadzie kontrastu z poprzednią damą, która cokolwiek by nie robiła, pozostawała w cieniu. Tu mamy bardzo sprawną kreację, która służy zwiększeniu rozpoznawalności w danej roli - mówił w rozmowie z Plotek.pl.

Miał rację. Agata Duda do prezydentowa, która samym tylko wyglądem jest w stanie wyjść z cienia swojego męża. Na ocenę jej dorobku jako pierwszej damy jeszcze przyjdzie nam poczekać, stylizacje ocenić możemy już teraz.

Przypomnijmy sobie raz jeszcze, jak wyglądała na Ogólnopolskiej Gali Lodołamaczy.

 

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (68)
Agata Duda zachwyca wyglądem. Myślicie, że jej kreacje są drogie? Ceny mogą Was zaskoczyć
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 13 razy 9

  Najbardziej pasowałby jej habit. Jemu koloratka. I całymi dniami mogliby szorować mankietami schody w kościele.
  Red. Alex chyba ma bardzo słaby wzrok, skoro ta pani go zachwyca.

 • morgana50

  Oceniono 17 razy 9

  szanowna redakcjo i nie mniej anonimowy alexie - kto wam wmówił, że Duda zachwyca ubiorem ?!?!? czy OSOBIŚCIE znacie przynajmniej pięć osób, które zachwycone są stewardesowym wyglądem prezydentowej?!? garsonki mają krój z lat 90-tych ubiegłego wieku !!! to nić, że babka ma świetną figurę, skoro nie ma gustu, dobrych doradców i chęci zmiany garderoby ?!?!?

 • Gość: lechitka

  Oceniono 17 razy 9

  kogo zachwyca? Kwaśniewska miała klasę, jej styl jest odtwórczy i małomiasteczkowy..

 • fanizymiko

  Oceniono 18 razy 8

  Promowanie małżonki Klęcznika de domo Pacynka jest obrzydliwe.

 • Gość: uff

  Oceniono 13 razy 7

  Te kreacje są " TANIE" niezależnie od wydanej kwoty

 • maxims

  Oceniono 8 razy 6

  Kobieta ma nienaganna figurę i to WSZYSTKO! Nie jest ładna, nie jest kobieca , jej stroje są FATALNE ze względu na kolorystykę i dodatki. Szczytem bezguścia był czarny toczek z ciężkiego filcu

 • Expert 325

  Oceniono 8 razy 6

  mnie pani Agata Duda nie zachwyca ani wyglądem ani czymkolwiek innym, nawet małżonkiem, ale może nie mam dobrego gustu

 • joankb

  Oceniono 8 razy 6

  Odkąd w Rzymie pokazała się w szmacie na głowie, to już niczym mnie nie zachwyci.
  Jak muzułmanka.

 • Gość: Nina

  Oceniono 8 razy 6

  Królowa Matylda i król Filip z Belgii a nie ze Szwecji...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX