Anne Hathaway dzień po informacji o ciąży. Obszerny płaszcz na nic. Brzucha nie da się już zakryć

Sama jeszcze informacji nie potwierdziła, ale swojego stanu raczej nie ukryje: brzuch ciążowy aktorki jest już mocno widoczny.
Anne Hathaway dzień po informacji o ciąży Obszerny płaszcz na nic. Brzucha nie da się już zakryć Sama jeszcze informacji nie potwierdziła, ale swojego stanu raczej nie ukryje: brzuch ciążowy aktorki jest już mocno widoczny. Anna Hathaway spodziewa się pierwszego dziecka i jest już w drugim trymestrze ciąży. Pierwsze plotki o jej odmiennym stanie pojawiły się na początku listopada, a w piątek potwierdził je brat aktorki. Dzień później Anne z mężem i przyjaciółmi sfotografowano w restauracji. Jak widać, aktorka postawiła na wygodę. I zastosowała modowy trik, który często możemy zobaczyć u gwiazd w ciąży - założyła obszerny płaszcz, który ukrył ciążowe krągłości. Ale paparazzo udało się uchwycić też kadr, na którym widać zmieniona sylwetkę aktorki.

Anna Hathaway spodziewa się pierwszego dziecka i jest już w drugim trymestrze ciąży. Pierwsze plotki o jej odmiennym stanie pojawiły się na początku listopada, a w piątek potwierdził je brat aktorki. Dzień później Anne z mężem i przyjaciółmi sfotografowano w restauracji.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak widać, aktorka postawiła na wygodę. I zastosowała modowy trik, który często możemy zobaczyć u gwiazd w ciąży - założyła obszerny płaszcz, który ukrył ciążowe krągłości. Ale paparazzo udało się uchwycić też kadr, na którym widać zmieniona sylwetkę aktorki.

mte