Anne Hathaway jest w ciąży! Wygadał się brat. Nowe zdjęcia też to potwierdzają. Brzuch jest już widoczny!

Anne Hathaway w przyszłym roku urodzi swoje pierwsze dziecko - taką informację podały w sobotę zagraniczne media. Aktorka nie potwierdza, ale zrobił to za nią brat.

33-letnia Anne Hathaway trzy lata temu poślubiła Adama Schulmana. Amerykańskie media donoszą, że rodzina już wkrótce się powiększy. Według ich informacji, ma być to drugi trymestr. Plotki o błogosławionym stanie pojawiały się już wcześniej - nie dało się zauważyć, że szczupła aktorka nieco się zaokrągliła. Na początku listopada paparazzi spotkali ją na lotnisku w Los Angeles. Gwiazda ubrana w luźną koszulkę próbowała zasłonić brzuch torebką, ale i tak dało się zauważyć pierwsze krągłości.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Hathaway jeszcze oficjalnie sprawy nie skomentowała, ale uprzedził ją brat. Tom jest komikiem i podczas jednego z występów miał się podzielić z widownią radosną nowiną.

Uwaga, Spoiler Alert! Moja siostra jest w ciąży. Pewnie chciała ogłosić to sama, w celebryckim stylu, przez swojego rzecznika gdy to będzie już trzeci trymestr, ale...niespodzianka! To ja wygadam się pierwszy - relacjonował słowa brata aktorki widz jego show.

Gratulujemy!

em