Adele od trzech lat nie pokazała syna. Dlaczego? Tłumaczy. Uwielbiamy ją za to jeszcze bardziej

Adele konsekwentnie unika fleszy, więc rzadko można ją zobaczyć na kolorowych okładkach czy celebryckich imprezach. Jeszcze bardziej niż swojej prywatności chroni jednak wizerunku syna, o czym pierwszy raz opowiedziała w wywiadzie.

Adele to jedna z nielicznych gwiazd, która błyszczy talentem, a nie skandalami czy wynurzeniami na temat prywatnego życia. Choć wokalistka już trzy lata temu została mamą, do tej pory nie pokazała swojego syna ani w sesji dla kolorowego pisma, ani w mediach społecznościowych. Sytuacja niecodzienna w czasach "rodzinnych okładek", za które gwiazdy dostają grube pieniądze. Jak Adele tłumaczy swoją decyzję?

Kiedy jestem z synem, nie chcę, żeby był fotografowany. Wystarczająco trudne jest być dzieckiem w ogóle. Wyobraź sobie dorastanie, pierwszy pocałunek, pierwszy papieros... Jeśli tak miałabym się dowiadywać o jego życiu, nie wybaczyłabym sobie - powiedziała w programie 60 minutes.

Brzmi sensownie, szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że sama wokalistka woli unikać fleszy i prowadzić jak najnormalniejsze życie. Ogromne sukcesy jej kolejnych płyt nie zmieniły jej nastawienia do kwestii popularności i pokazywania się na różnego rodzaju imprezach.

Jedynym powodem, dla którego ludzie to robią, są pieniądze. Ja nie chcę się temu poddać i uzależniać się od zarabiania pieniędzy, jeśli to oznacza robienie gów***nych rzeczy. Myślę, że jestem w porządku.

Niepojęte? Dla niektórych gwiazd na pewno ;)

Vika

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (6)
Adele od trzech lat nie pokazała syna. Dlaczego? Tłumaczy. Uwielbiamy ją za to jeszcze bardziej
Zaloguj się
 • jarzebiak

  Oceniono 4 razy 4

  Jak się ma tak wielki talent i głos, nie trzeba już robić ustawek, wypinać tyłka, robić małpich min i wychodzić na scenę ubrana jak tancerka z klubu go go. Wystarczy śpiewać.

 • Gość: Ania

  Oceniono 3 razy 3

  Oby tylko pseudodziennikarzyny i paparazzi pozwolili jej na prywatność.

 • Gość: Boddoxx

  Oceniono 1 raz 1

  Super babka.

 • Gość: Anna K.

  Oceniono 1 raz -1

  Skandal ??? Oczywiscie, ze tak.
  Kobieta chodzi z zameznym mezczyzna, ma z nim dziecko, nieslubne. To jest jej
  historia - od kiedy to sie nie nazywa skandalem ?

 • Gość: adela z wesela

  Oceniono 1 raz -1

  "Adele nie pokazuje syna. Dlaczego? Tłumaczy. Rewelacja!"

  rewelacja? oj wy głupie ku.... rewelacja, bo coś powiedziała. czy wspomniałem już, że jesteście głupimi ku...mi?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX