18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kim Kardashian widzieliśmy już nago. Czas na siostry! Odchudzona Khloe i Kourtney z powiększonymi piersiami

Kourtney Kardashian pozuje NAGO, a Khole w powycinanej bieliźnie. Oj, odważne sesje przestały być domeną Kim.

Kim Kardashian do tej pory uchodziła za "tę najodważniejszą". Z każdym miesiącem przekonujemy się, że tak naprawdę jej poczynania stanowią jedynie preludium do tego, co robią jej siostry. I tak Kourtney Kardashian pozuje CAŁKIEM NAGO, a Khloe Kardashian dała się namówić Kim na bardzo wyzywające zdjęcia w odważnie skrojonej bieliźnie na potrzeby magazynu "Complex" (Kim też się dla niego rozbierała).

<< ZOBACZ ZDJĘCIA KARDASHIANEK >>

Mówi się, że tak odważne sesje Kardashianek nie odbyły się bez powodu. Khloe właśnie przechodzić przełomową dla siebie metamorfozę. Bardzo schudła i zaczęła prowadzić zdrowy tryb życia, do którego zachęca innych. Ma nawet swoją stronę internetową, gdzie wrzuca m.in przykładowe ćwiczenia (choć naszym zdaniem przez bardzo kuse stroje, można jej gimnastykę pomylić z czym innym...). Natomiast dla Kourtney naga sesja to kolejna odtrutka na byłego partnera (pierwszą było powiększenie piersi). Scott Disick zmagał się z różnego rodzaju uzależnieniami, jednak tym, czego jego wyrozumiała partnerka przełknąć nie mogła, były liczne zdrady.

Kulisy sesji Kourtney i Khloe pojawiły się w zwiastunach nowego sezonu "Keeping Up With The Kardashians". W Polsce 11 sezon reality show startuje 29 listopada o 19:00 na kanale E! Entertainment Television.

karo

Kim Kardashian

POLUB NAS