Finaliści "Top Model" na Instagramie. Jacy są prywatnie i co tam pokazują Karolina, Radek i Jakob?

Karolina Pisarek, Radek Pestka i Jakob Kosel to finaliści już 5-tej edycji "Top Model". Program otworzył im drzwi do kariery w świecie mody i przysporzył popularności. Zwłaszcza na Instagramie, gdzie publikują masę zdjęć.

Uczestnicy programu "Top Model" to prawdziwe gwiazdy mediów społecznościowych. Karolina Pisarek, Radek Pestka i Jakob Kosel są aktywni zwłaszcza na Instagramie. Mają mnóstwo followersów, a ich liczba stale rośnie. Jakie zdjęcia znajdziecie na Instagramowym profilu? Sami zobaczcie.

Karolina Pisarek

To jedna z ulubionych uczestniczek modowego show, zarówno widzów jak i jurorów. 18-latka jako jedyna dziewczyna dostała się do ścisłego finału. Młoda modelka doskonale czuje się przed obiektywem - w "Top Model" wygrała kilka konkurencji, a jej zdjęcia były zawsze wysoko oceniane przez jury. Karolina na Instagramie ma prawie 100 tysięcy followersów. Na swoim profilu zamieszcza wiele fotek - od słodkich selfie po zdjęcia z backstage'u sesji zdjęciowych.

Karolina Pisarek Screen z instagram.com/karolina_pisarek

Jakob Kosel

Wysportowany model od początku programu trzyma wysoki poziom. Przez wielu jest typowany na zwycięzcę tegorocznej edycji show. Podczas wietnamskiego fashion week'u zachwycił projektantów. Na zdjęciach wypada równie dobrze jak i na wybiegu. Jak sobie radzi na Instagramie? Liczba jego followersów zbliża się do 80 tysięcy. Zamieszcza fotki z uczestnikami programu, a także z licznych sesji zdjęciowych. Jednak to, co jego fani lubią najbardziej to zdjęcia...bez koszulki. Wcale się nie dziwimy - model ma świetne ciało.

Jakob Kosel Screen z instagram.com/jakobkosel

Radek Pestka

Do finałowej trójki dostał się jako ostatni. Radek, który stanowi przeciwieństwo Jakoba, bardzo dobrze odnajduje się w awangardowych sesjach zdjęciowych. Uwagę jurorów przyciągnęła jego fotogeniczna twarz. Model nie ma większego problemu z wyrażeniem emocji na zdjęciach, co dało mu przepustkę do finału. Instagramowy profil Radka jest niezwykle barwny - publikuje wiele fotek, nie tylko z reality show. Jego Instagram śledzi 110 tysięcy followersów. Zamieszcza zdjęcia z sesji zdjęciowych oraz swoich stylizacji (Radek prowadzi modowego bloga). Ostatnio, pochwalił się sporym sukcesem - jego zdjęcie ukazało się na stronie internetowej magazynu "Vogue".

Radek Pestka Screen z instagram.com/radekpestka

Musimy przyznać, że tegoroczna edycja "Top model" jest bardzo różnorodna - każdy z uczestników jest wyjątkowy i ma pomysł na siebie. Wykorzystują swoje "5 minut", a ich Instagramowe profile są na to dowodem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Kto wygra? Dowiemy się już 30 listopada. Komu kibicujecie?

 

 

POLUB NAS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

 

sew