"Aż po sufit" nie będzie kontynuowane. Serial skończy się po pierwszym sezonie

"Aż po sufit" miało być czarnym koniem jesiennej ramówki TVN. Stacja wycofała się z planów produkcyjnych, dowiedziały się nieoficjalnie Wirtualnemedia.pl.

Wydawało się, że "Aż po sufit" jest skazane na sukces. Edyta Olszówka, Cezary Pazura, Małgorzata Foremniak oraz dużo młodych sympatycznych świeżych twarzy. Niestety, wygląda na to, że serial TVN nie spotkał się z aż takim zainteresowaniem, na jakie liczyli szefowi stacji.

Stacja nie jest zadowolona z wyników oglądalności serialu i w związku z tym postawi wiosną przyszłego roku na inne, bardziej rokujące projekty. Oficjalnego komentarza z działu programowego TVN w sprawie zakończenia "Aż po sufit!" nie udało nam się uzyskać - pisze portal Wirtualnemedia.pl, który jako pierwszy dotarł do tych informacji.

"Aż po sufit" zakończy się więc po pierwszym sezonie, wbrew wcześniejszym zapowiedziom TVN. Ostatni odcinek został wyemitowany 24 listopada.

Aż po sufit. Aż po sufit. Cezary Pazura i Edyta OlszówkaTVN/X-News


<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z SERIALU >>

 

Edyta Olszówka, która wcielała się w jedną z głównych ról, nie chce, aby media szukały winnych.

Jestem daleka od obwiniania kogokolwiek. Myślę, że się zmieniają czasy i jest po prostu zapotrzebowanie na coś innego. Myślę też, że aktor jest w dosyć trudnej sytuacji, bo nawet jeśli robi najpiękniej i najlepiej jak potrafi, to jest to uzależnione potem od wielu aspektów - powiedziała aktorka w rozmowie z serwisem Newseria.pl.

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS