"Na Wspólnej". Śmierć jednego z głównych bohaterów. W serialu był od 10 lat

Smutna informacja dla fanów "Na Wspólnej". Umrze Adam Roztocki, mąż Weroniki.

Najbliższe tygodnie serialu "Na Wspólnej" przyniosą dramatyczne wydarzenia. W 2091 odcinku, który TVN wyemituje 17 grudnia, umrze Adam Roztocki (Zbigniew Stryj związany z produkcją od 2005 roku), serialowy mąż Weroniki Wilk (Renata.Dancewicz). Jak do tego dojdzie?

Odcinek 2188

Weronikę i Adama nachodzi Henryk Solski - pyta o żonę, która uciekła ze szpitala Niebawem przestraszona kobieta przyjeżdża do Roztockich. Po poruszającej rozmowie z Solską, Adam spotyka się z jej mężem. Oznajmia mu, że jest pełnomocnikiem Klary i zamierza ją chronić przed nim. Solskiemu puszczają nerwy - grozi Adamowi, że go zniszczy!

Odcinek 2189

Roztoccy przenoszą Klarę do domu Agnieszki, gdzie będzie całkowicie bezpieczna. Weronikę nachodzi Jerzy - wspólnik Adama. Radzi, by Roztocki nie mieszał się w sprawy Solskich. Ostrzega, że to może być dla nich niebezpieczne! Adam robi Jerzemu potężną awanturę, po której jego serce nie wytrzymuje W samochodzie traci przytomność!

Odcinek 2190

W odcinku 2190 Adam trafi do szpitala na oddział Kamila. Badania wykazują, że Roztocki ma tętniaka aorty! Ostrowski chce go natychmiast operować. Adam prosi żonę, żeby przywiozła dzieci - chce je zobaczyć Czy to będzie ich ostatnie spotkanie?

Odcinek 2191

Adam umiera podczas operacji. Weronika jest w strasznym stanie - dostaje od Kamila leki na uspokojenie. Basia chce zabrać ją do siebie, ale Roztocka się nie zgadza. Uważa, że musi wracać do dzieci i powiedzieć im o śmierci taty

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS