Ola Kwaśniewska ŚPIEWA. Oj, wielkiego talentu tutaj nie ma. Wybór piosenki dość "kontrowersyjny"

Ola Kwaśniewska to prawdziwa mistrzyni Instagrama. Tym razem podczas jazdy samochodem nagrała krótki film. Możemy na nim usłyszeć... jak śpiewa!
Śpiewająca Kwaśniewska Ola Kwaśniewska ŚPIEWA. Oj, wielkiego talentu tutaj nie ma. Ola Kwaśniewska to prawdziwa mistrzyni Instagrama. Tym razem podczas jazdy samochodem nagrała krótki film. Możemy na nim usłyszeć... jak śpiewa! Ola Kwaśniewska to prawdziwa mistrzyni Instagrama. Tym razem podczas jazdy samochodem nagrała krótki film. Możemy na nim usłyszeć... jak śpiewa! Niedawno Ola Kwaśniewska udostępniła niepokojące zdjęcie przedstawiające ślady po bańkach na jej plecach. Jak widać ma się już dobrze. Na Instagramie pokazała dwa krótkie nagrania. Ola jedzie samochodem i doskonale bawi się słuchając śląskich hitów. Chyba bardzo się jej podobają, bo daje nawet popis swoich wokalnych możliwości. "Raj odnaleziony" - napisała pod pierwszym filmikiem. "#amimoto #niktnieczekatunabrawa" - dodała. Kojarzycie cytat? Jeśli nie, to pewnie nie mieszkacie na Śląsku. W każdym razie fani docenili repertuar, jak i talent Kwaśniewskiej.

Niedawno Ola Kwaśniewska udostępniła niepokojące zdjęcie przedstawiające ślady po bańkach na jej plecach. Jak widać ma się już dobrze. Na Instagramie pokazała dwa krótkie nagrania. Ola jedzie samochodem i doskonale bawi się słuchając śląskich hitów. Chyba bardzo się jej podobają, bo daje nawet popis swoich wokalnych możliwości.

Raj odnaleziony - napisała pod pierwszym filmikiem. - #amimoto #niktnieczekatunabrawa

Kojarzycie cytat? Jeśli nie, to pewnie nie mieszkacie na Śląsku. W każdym razie fani docenili repertuar, jak i talent Kwaśniewskiej.

Ola KwaśniewskaInstagram.com/aleksandraaleksandrowna

A jak wam się podoba?

jus