Maffashion tę kreację szykowała od dawna. Szał? U Doroty Wróblewskiej krytyka: Do tańca na lodzie

Maffashion na "Róże Gali" szykowała wielkie wejście. I choć jej fani byli zachwyceni, nie wszyscy internauci dzielą ich entuzjazm.

Zdjęcia Maffashion z "Róż Gali" pokazała na Facebooku Dorota Wróblewska. Tym razem wstrzymała się od oceny - pozostawiła ją swoim fanom.

Ponieważ Czytelniczki ciekawe są mojego zdania, to proszę - napisała w poście. -  Suknia projektu Paprocki&Brzozowski jest piękna, ale wymaga oprawy. Ważne są odpowiednio dobrane dodatki i fryzura, które zdecydują czy zostanie przekroczona granica kiczu. Czy granica została przekroczona, odpowiedź zostawiam swoim Czytelnikom. Jestem bardzo ciekawa Waszego zdania.

Zanim przeczytacie opinie fanów Doroty Wróblewskiej pamiętajcie, że mówimy o imprezie na która gwiazdy przyszły ubrane wyjątkowo elegancko. Blogerka również postawiła na kreację, która odbiega od stylu, w jakim oglądamy ją zazwyczaj. Specjalnie dla niej przygotował ją duet Paprocki&Brzozowski. Kiedy Maff pokazała na Instagramie zdjęcie z przymiarek, w czarnej sukni, wywołała powszechny zachwyt. Wyglądała cudownie!

Potem pozostawiła kreację do poprawek, chciała również zmienić kolor. O tym czy wybrać kobalt czy odcień nude, mieli zdecydować fani. Wybrali kobalt, a efekt mogliśmy podziwiać na gali.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

No właśnie - czy na pewno podziwiać? Fani Wróblewskiej nie pozostawili na stylizacji blogerki suchej nitki:

MaffashionFacebook.com/Dorota Wróblewska

Nie są to wcale wybrane przez nas najostrzejsze komentarze. Dalej było jeszcze gorzej. Dostało się sukni, torebce od Sabriny Pilewicz, a także samej Maff, która miała po prostu "nie udźwignąć" sukni:

MaffashionFacebook.com/Dorota Wróblewska

Zgadzacie się z tak ostrymi opiniami?

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS