Doda rozstała się z narzeczonym! Podała powód na Facebooku. "Sprawa jest delikatna"

Doda i Emil Haidar nie są już razem. Plotki o kryzysie w związku docierały do mediów od jakiegoś czasu. Piosenkarka potwierdziła, że nie udało się przezwyciężyć przeciwności.
Doda rozstała się z narzeczonym! Podała powód na Facebooku. "Sprawa jest delikatna" Doda i Emil Haidar nie są już razem. Plotki o kryzysie w związku docierały do mediów od jakiegoś czasu. Piosenkarka potwierdziła, że nie udało się przezwyciężyć przeciwności. Związek Dody i Emila Haidara nie trwał długo, ale był bardzo "medialny". Najpierw piosenkarka pokazywała jedynie plecy czy włosy ukochanego na Instagramie. Potem postanowiła go ujawnić. Były wywiady o odnalezionej miłości, ukochany oklaskiwał ją podczas występów (choćby w "Tańcu z gwiazdami"), a na Instagramie pojawiało się wiele uroczych zdjęć pary. To nie koniec, były też wielkie zaręczyny, bajecznie drogi pierścionek i suknia ślubna, która miała przyćmić wszystko, co widzieliśmy do tej pory. Niestety, doniesienia o rozstaniu gwiazdy i biznesmena okazały się uzasadnione. Choć Doda początkowo zaprzeczała, uwadze mediów nie umknęły znaki. Brak pierścionka na palcu, brak ukochanego na zdjęciach, do tego informacje o tym, że Haidar uczęszcza na odwyk i ma nieślubne dzieci, o których podobno nie od początku wiedziała piosenkarka... Stało się, smutny koniec nastał. Doda, by rozwiać wszelkie wątpliwości napisała na Facebooku stosowne oświadczenie. " Być może to, co w tym momencie oświadczę okaże się dość szokujące, ale ze względu na powtarzające się pytania w tym temacie, bez sensu dłużej zwlekać z odpowiedzią. Sprawa jest delikatna, bo dotyczy mojej decyzji w życiu osobistym. Moja ścieżka życia, którą dzieliłam z Emilem dobiegła końca. Spotkaliśmy mur niezrozumienia i różnych poglądów. Tych dotyczących wpływu osób trzecich na partnera i bezpośrednio na nasze życie i tych, które dotyczą elementarnych kwestii życiowych. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć byłemu narzeczonemu zdrowia, rozwiązania problemów i wytrwałości w pokonywaniu własnych słabości. Wszystko co miałam w tym temacie powiedziałam i choć to nie takie proste, czas z uśmiechem wejść w nowy etap życia". Fani oczywiście życzyli Dodzie powodzenia w szukaniu drugiej połówki, która "będzie jej godna". Przyłączamy się do tych życzeń.

Związek Dody i Emila Haidara nie trwał długo, ale był bardzo "medialny". Najpierw piosenkarka pokazywała jedynie plecy czy włosy ukochanego na Instagramie. Potem postanowiła go ujawnić. Były wywiady o odnalezionej miłości, ukochany oklaskiwał ją podczas wystepów (choćby w "Tańcu z Gwiazdami"), a na Instagramie pojawiało się wiele uroczych zdjęć pary. To nie koniec, były też wielkie zaręczyny, bajecznie drogi pierścionek i suknia ślubna, która miała przyćmić wszytko, co widzieliśmy do tej pory.

Niestety, doniesienia o rozstaniu gwiazdy i biznesmena okazały się uzasadnione. Choć Doda początkowo zaprzeczała, uwadze mediów nie umknęły znaki. Brak pierścionka na palcu, brak ukochanego na zdjęciach, do tego informacje o tym, że Haidar uczęszcza na odwyk i ma nieślubne dzieci, o których podobno nie od początku wiedziała piosenkarka... Stało się, smutny koniec nastał.

Doda, by rozwiać wszelkie wątpliwości napisała na Facebooku stosowne oświadczenie.

Doda Facebook.com/Doda

Fani oczywiście życzyli Dodzie powodzenia w szukaniu drugiej połówki, która "będzie jej godna". Przyłączamy się do tych życzeń :)

jus