Hit Adele "Hello" słyszeliście już w każdej wersji? Błąd! Bo TEGO jeszcze nie było. GENIALNE!

"Hello" zaśpiewane przy akompaniamencie szkolnych instrumentów muzycznych? Czemu nie. W programie Jimmy'ego Fallona wszystko jest możliwe.

To już fakt - Adele z najnowszą płytą pobiła wszelkie rekordy. W pierwszym tygodniu od premiery, płyta "25" sprzedała się w prawie 2,5 mln egzemplarzy. "Hello" słyszymy wszędzie, do tego powstało mnóstwo przeróbek i nowych wersji. Ale ta jest wyjątkowa. I choć Adele nie musi nikomu udowadniać, jak wielką jest artystką, to ten występ po raz kolejny tylko potwierdza jej ogromny talent. Była gościem w talk show "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon" i razem z gospodarzem oraz grupą The Roots wykonała "Hello" przy akompaniamencie... szkolnych instrumentów.

Pod wideo na Youtube, co nie dziwi, są setki pozytywnych komentarzy. Chociażby takie:

Brzmi dokładnie tak samo, jak wykonanie na żywo, które jest na płycie. Niesamowite.
Ona dosłownie robi to bez żadnego wysiłku. Jakby się relaksowała z kilkoma kolegami.

To nie jedyna niesamowita rzecz, która wydarzyła się w programie z udziałem Adele. Zagrała z Jimmym Fallonem. Koniecznie obejrzyjcie do końca i zobaczcie, jak piosenkarka nazwała przeciwnika. Ona jest niesamowita :)

Dodam też fragment wywiadu, w którym mówi, że jest wielką fanką Rihanny. Ten jej śmiech! (Tak - jestem wielką fanką Adele)

Magdalena Terepka

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS