Małgorzata Foremniak przyszła "na luzie". Przebrała się tuż przed wejściem na czerwony dywan. Efekt wow 100%!

Małgorzata Foremniak pojawiła się na premierze filmu "Czerwony pająk". Niech Was nie zmyli jej "naturalna" wersja. Wyglądała cudownie.
Piękna Foremniak Małgorzata Foremniak przyszła "na luzie". Małgorzata Foremniak pojawiła się na premierze filmu "Czerwony pająk". Niech Was nie zmyli jej "naturalna" wersja. Wyglądała cudownie. Małgorzata Foremniak pojawiła się na premierze filmu "Czerwony pająk". Niech Was nie zmyli jej "naturalna" wersja. Wyglądała cudownie. Oczywiście Małgorzata Foremniak i w minimalnym makijażu wyglądała doskonale, a jej swobodna stylizacja też bardzo nam się podobała. Ale kiedy weszła na czerwony dywan, oniemieliśmy. Czarna sukienka idealnie podkreśliła jej urodę i wydobyła z gwiazdy całe pokłady seksapilu. Aktorka na premierze prezentowała się idealnie! Jak Wam się podoba aktorka w takim eleganckim wydaniu? Naszym zdaniem to klasa w czystej formie. Bardzo ładnej formie.

Oczywiście Małgorzata Foremniak i w minimalnym makijażu wyglądała doskonale, a jej swobodna stylizacja też bardzo nam się podobała. Ale kiedy weszła na czerwony dywan, oniemieliśmy. Czarna sukienka idealnie podkreśliła jej urodę i wydobyła z gwiazdy całe pokłady seksapilu. Spójrzcie na zdjęcia. Aktorka na premierze prezentowała się idealnie!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Jak Wam się podoba aktorka w takim eleganckim wydaniu? Naszym zdaniem to klasa w czystej formie. Bardzo ładnej formie.

 

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS