Weronika Książkiewicz wyglądała zjawiskowo. Suknia, makijaż - WOW. Nie zabrakło pikantnego akcentu

Weronika Książkiewicz ostatnio rzadko pojawia się na salonach, ale kiedy już to robi, to naprawdę w wielkim stylu. Na "Różach Gali" wyglądała zachwycająco.
Weronika Książkiewicz w zjawiskowej kreacji Suknia, makijaż - wszystko idealnie dopracowane "Róże Gali" to jedna z tych imprez, na które gwiazdy przychodzą ubrane bardzo elegancko. Weronika Książkiewicz zaprezentowała się w długiej, czarno-beżowej sukni. Materiał został wyszyty od stóp do głów cekinami układającymi się w kształt kwiatowych motywów. Aktorka zrezygnowała z wszelkich dodatków i słusznie. W końcu taka ilość cekinów nie znosi konkurencji. Delikatny makijaż i elegancki kok dopełniły efektu stylizacji, która naszym zdaniem jest kwintesencją kobiecej subtelności. Klasa!

"Róże Gali" to jedna z tych imprez, na które gwiazdy przychodzą ubrane bardzo elegancko. Wierna tej zasadzie Weronika Książkiewicz zaprezentowała się w długiej, czarno-beżowej sukni. Materiał został wyszyty od stóp do głów cekinami układającymi się w kształt kwiatowych motywów. Choć kreacja była bardzo zabudowana, to wstawka z przezroczystego materiału, odsłaniająca zgrabne nogi aktorki, dodała stylizacji nieco pikanterii.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Książkiewicz zrezygnowała z wszelkich biżuteryjnych dodatków i słusznie. W końcu taka ilość cekinów nie znosi konkurencji. Delikatny makijaż i elegancki kok dopełniły efektu stylizacji, która naszym zdaniem jest kwintesencją kobiecej subtelności. Klasa!

Vika

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS