Edyta Górniak i TAKI dekolt?! Pięknie, choć nie uniknęła wpadki. A właściwie dwóch

Piosenkarka pojawiła się na imprezie magazynu Gala. Stylizacja gwiazdy miała zachwycić i mogło się to udać. Niestety, nie wszystko poszło po myśli diwy.
Edyta Górniak w odważnej stylizacji Wyglądała pięknie, choć nie uniknęła wpadki. A właściwie dwóch Edyta Górniak pojawiła się na imprezie "Róże Gali". W tłumie celebrytów, piosenkarka nie pozostała oczywiście niezauważona. Wręcz przeciwnie! Jurorka "The Voice of Poland" zaprezentowała swoje ponętne kształty. Górniak postawiła na długą, czarną suknię z głębokim dekoltem. Zdecydowanie zbyt głębokim - jeden nieuważny ruch i wszystko byłoby widać. Na dodatek, makijaż piosenkarki trudno zaliczyć do udanych. Wizażysta chyba przesadził z konturowaniem twarzy, co wyraźnie uwydatniły flesze. Natomiast na pochwałę zasługuje twarzowa, elegancka fryzura. A wy co sądzicie o takim wydaniu Górniak? Hit czy kit?

Edyta Górniak tak jak wiele innych przyszła na imprezę "Róże Gali". W tłumie celebrytów, piosenkarka nie przeszła oczywiście niezauważona. Wręcz przeciwnie! Jurorka "The Voice of Poland" zaprezentowała wspaniały biust. Górniak postawiła na długą, czarną suknię z głębokim dekoltem. Zdecydowanie zbyt głębokim - jeden nieuważny ruch i wszystko byłoby widać.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na dodatek, make-up piosenkarki trudno zaliczyć do udanych. Makijażysta chyba przesadził z konturowaniem twarzy, co wyraźnie uwydatniły flesze. Natomiast na pochwałę zasługuje twarzowa, elegancka fryzura. A wy co sądzicie o takim wydaniu Górniak? Hit czy kit?

sew


Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem