Edyta Górniak i TAKI dekolt?! Pięknie, choć nie uniknęła wpadki. A właściwie dwóch

Piosenkarka pojawiła się na imprezie magazynu Gala. Stylizacja gwiazdy miała zachwycić i mogło się to udać. Niestety, nie wszystko poszło po myśli diwy.
Edyta Górniak w odważnej stylizacji Wyglądała pięknie, choć nie uniknęła wpadki. A właściwie dwóch Edyta Górniak pojawiła się na imprezie "Róże Gali". W tłumie celebrytów, piosenkarka nie pozostała oczywiście niezauważona. Wręcz przeciwnie! Jurorka "The Voice of Poland" zaprezentowała swoje ponętne kształty. Górniak postawiła na długą, czarną suknię z głębokim dekoltem. Zdecydowanie zbyt głębokim - jeden nieuważny ruch i wszystko byłoby widać. Na dodatek, makijaż piosenkarki trudno zaliczyć do udanych. Wizażysta chyba przesadził z konturowaniem twarzy, co wyraźnie uwydatniły flesze. Natomiast na pochwałę zasługuje twarzowa, elegancka fryzura. A wy co sądzicie o takim wydaniu Górniak? Hit czy kit?

Edyta Górniak tak jak wiele innych przyszła na imprezę "Róże Gali". W tłumie celebrytów, piosenkarka nie przeszła oczywiście niezauważona. Wręcz przeciwnie! Jurorka "The Voice of Poland" zaprezentowała wspaniały biust. Górniak postawiła na długą, czarną suknię z głębokim dekoltem. Zdecydowanie zbyt głębokim - jeden nieuważny ruch i wszystko byłoby widać.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na dodatek, make-up piosenkarki trudno zaliczyć do udanych. Makijażysta chyba przesadził z konturowaniem twarzy, co wyraźnie uwydatniły flesze. Natomiast na pochwałę zasługuje twarzowa, elegancka fryzura. A wy co sądzicie o takim wydaniu Górniak? Hit czy kit?

sew


Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem


 

 

 

Więcej o:
Komentarze (19)
Edyta Górniak i TAKI dekolt?! Pięknie, choć nie uniknęła wpadki. A właściwie dwóch
Zaloguj się
 • Gość: wh

  Oceniono 7 razy 5

  jest piękna i seksowna

 • Gość: mimi

  Oceniono 7 razy 5

  Wygląda świetnie!

 • Gość: magda

  Oceniono 4 razy 2

  Wygląda zjawiskowo, delikatny makijaż, piękne włosy, przypomina dawną Edytę, z czasów młodości. Jest to niewątpliwie najładniejsza i najzgrabniejsza nasza piosenkarka.

 • atunad

  Oceniono 4 razy 2

  Jakiej wpadki??? I po co ta pieprzona żółta gwiazdka??? Ile redaCHtorzyno masz lat, że tracisz zdrowy rozsądek na widok kobiecego biustu?

 • Gość: Grzegorz Szulc

  Oceniono 1 raz 1

  Edyteczka bez biustonosza, a IDEALNY biust cudnie się zachowuje, żyje własnym życiem, ONA wie jak okazać swoją perfekcyjną, idealną, przewspaniałą kobiecość...

 • Gość: Grzegorz Szulc

  Oceniono 1 raz 1

  EDYTKO MASZ PRZEWSPANIAŁY BIUST

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Edytko, zaraz się zleję...

 • Gość: gość

  0

  Edytko, przepraszam za poranek, wiem, nie spisałem się...

 • Gość: gość

  0

  ale ona ma cudny biust

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX