Borys Szyc i jego dziewczyna byli jedną z atrakcji imprezy. Dlaczego? Zobaczcie tylko zdjęcia

Borys Szyc pojawił się z ukochaną na imprezie magazynu "Gala". Obecność fotoreporterów nie powstrzymała pary przed okazywaniem sobie czułości.
Borys Szyc z dziewczyną Borys Szyc i jego dziewczyna byli jedną z atrakcji imprezy Borys Szyc pojawił się z ukochaną na imprezie magazynu "Gala". Obecność fotoreporterów nie powstrzymała pary przed okazywaniem sobie czułości. Borys Szyc, który ostatnimi czasy unika blasku fleszy, pojawił się na rozdaniu nagród "Róże Gali". Nie przyszedł jednak sam. Towarzyszyła mu Justyna Jeger-Nagłowska - współwłaścicielka marki produkującej ubrania dziecięce. Ich związek był pełen wzlotów i upadków. Para zaczęła się spotkać przed wieloma laty, jeszcze zanim aktor poznał Kaję Śródkę i Zosię Ślotałę. Z kolei Jeger-Nagłowska wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci. W 2013 r. odnowili znajomość. W ciągu dwóch lat zdążyli się zaręczyć, rozstać i wrócić do siebie. Wszystko wskazuje na to, że znów są szczęśliwi. Na "Różach Gali" wyglądali na szaleńczo zakochanych. Czy Borys Szyc wreszcie znalazł tę jedyną? Być może okaże się wkrótce. Trzymamy kciuki! Związek z Jeger-Nagłowską bardzo mu służy.

Borys Szyc, który ostatnimi czasy unika blasku fleszy, pojawił się na rozdaniu nagród "Róże Gali". Nie przyszedł jednak sam. Towarzyszyła mu Justyna Jeger-Nagłowska - współwłaścicielka marki produkującej ubrania dziecięce. Ich związek był pełen wzlotów i upadków. Para zaczęła się spotkać przed wieloma laty, jeszcze zanim aktor poznał Kaję Śródkę i Zosię Ślotałę. Z kolei Jeger-Nagłowska wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci. W 2013 r. odnowili znajomość. W ciągu dwóch lat zdążyli się zaręczyć, rozstać i wrócić do siebie. Wszystko wskazuje na to, że znów są szczęśliwi. Na "Różach Gali" wyglądali na szaleńczo zakochanych.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Czy Borys Szyc wreszcie znalazł tę jedyną? Być może okaże się wkrótce. Trzymamy kciuki! Związek z Jeger-Nagłowską bardzo mu służy. ;)

sew


Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem