Chłopak Karoliny Gilon z "Top Model" to kulturysta. Trzeba zobaczyć go bez koszulki! Najlepsze i tak są ich wspólne zdjęcia

Chłopak Karoliny Gilon z "Top Model" jest kulturystą. Świetnie wyrzeźbiona sylwetka, przystojny. Zobaczcie, jakie zdjęcia pokazuje na Instagramie.

Karolina Gilon występowała w "Miłości na bogato", teraz podbija serca widzów w programie "Top Model". Jej chłopak, Wiktor Król, mało jest widoczny w show-biznesie, tak jakby Gilon ukrywała go, albo może raczej on sam nie był zainteresowany ściankami i imprezami.

<< ZOBACZ CHŁOPAKA KAROLINY GILON >>

Wiktor Król pochodzi z Ostrowca Świętokrzyskiego. Właśnie skończył 24 lata. Studiuje zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim. Jest współwłaścicielem klubu sportowego "The Box Śródmieście" oraz instruktorem kulturystyki i fitness Polskiej Akademii Sportu. To brązowy medalista Mistrzostw Polski w kulturystyce sub-juniorów, Zabrze 2009.

Jego celem jest ciągły rozwój osobisty, interesuje się szeroko pojętą psychologią, motywacją oraz coachingiem. Czerpie mnóstwo energii z pracy z ludźmi, prowadzenie zajęć sportowych to dla niego czysta przyjemność. Wierzy że CrossFit moze odmienić życie każdego - to najzdrowsze uzależnienie Świata - uczy wytrwałości, pokory, daje ogromną satysfakcję i motywację do walki z problemami życia codziennego - czytamy w jego biogramie na stronie jego klubu.

Jego profile na Facebooku i Instagramie są pełne zdjęć z sal treningowych i z zawodów. Zwykle ekipa, z którą współpracował, może się tam potem spodziewać publicznych podziękowań. Osobno dziękuje swojej dziewczynie, która wytrwale mu kibicuje.

Dziękuję mojej drugiej połówce Karolinie Gilon, która zawsze jest ze mną w tych najcięższych momentach - napisał miesiąc temu po występie na Amarok EAST SIDE Challenge.

Zdjęcia na portalach społecznościowych przedstawiają ich jako szczęśliwą parę, która świata poza sobą nie widzi. To oczywiście uproszczenie, ponieważ każde z nich ma swoje cele i pasje. Karolina Gilon spełnia się w "Top Model", gdzie jeszcze do niedawna spekulowano o jej romansie z przystojnym ciemnoskórym Andre. To zapewne było sporym wyzwaniem dla Wiktora Króla. Andre wygrał jeden z odcinków i w nagrodę mógł spędzić noc w pokoju z ogromnym łożem. Zaprosił do niego właśnie Karolinę Gilon. Nie odmówiła.

Mój chłopak będzie zazdrosny, że śpię w łóżku z innym chłopakiem. Ale spanie w jednym łóżku ma różne formy. Można w nim po prostu spać, a można w nim robić inne różne rzeczy - tłumaczyła potem.

Biorąc pod uwagę, że w pewnym momencie Karolina Gilon leżała na brzuchu bez koszulki, a Andre masował jej plecy, nikt jej tłumaczenia nie uznał za wystarczające.

Jak było widać na ekranie, mamy bardzo dobry kontakt ze sobą, chociaż nie w tym kontekście, co było pokazane, że mieliśmy jakiś romans, bo absolutnie go nie mieliśmy, tylko po prostu mieliśmy bardzo dobry flow, trzymaliśmy się ze sobą, spędzaliśmy dużo czasu - mówiła potem w wywiadzie. - Między nami nic nie było i nie ma, więc mój chłopak może być spokojny - dodała pragnąc rozwiać ostatnie wątpliwości.

Patrząc na ich wspólne zdjęcia wierzymy, że para jest ze sobą szczęśliwa.

Karolina Gilon niedawno zafundowała sobie nowy tatuaż. Zobacz, jaki.

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS