Plotki o ciąży Cameron Diaz nie cichną. Są NOWE ZDJĘCIA, a na nich... Zastanawiające!

Cameron Diaz na co dzień nie wygląda jak gwiazda i za to ją lubimy. Aktorka jednak rzadko decyduje się na TAKIE stylizacje. Coś nam tu nie gra.
Cameron Diaz jest w ciąży? Są NOWE ZDJĘCIA, a na nich... Zastanawiające! Cameron Diaz ma świetną figurę i uwielbia ją eksponować na czerwonym dywanie obcisłymi i krótkimi sukienkami. Również na co dzień wybiera stylizacje podkreślające jej płaski brzuch i długie nogi. Tym bardziej dziwią nas najnowsze zdjęcia aktorki, na których jest ubrana w jeansy i jasny sweter oversize, który - owszem - wygląda ok, ale do Cameron zupełnie nie pasuje. Gdy patrzymy jeszcze na koszulę przewiązaną w pasie, zastanawiamy się, czy gwiazda chciała coś ukryć? Wydawało się, że jest zbyt ciepło ubrana jak na pogodny, jesienny dzień - zauważa "Daily Mail". Diaz w styczniu tego roku wzięła cichy ślub z Benjim Maddenen. Media wielokrotnie donosiły o ciąży aktorki, ale jak do tej pory były to fałszywe alarmy. Ten strój daje jednak do myślenia.

Cameron Diaz ma świetną figurę i uwielbia ją eksponować na czerwonym dywanie obcisłymi i krótkimi sukienkami. Również na co dzień wybiera stylizacje podkreślające jej płaski brzuch i długie nogi. Tym bardziej dziwią więc najnowsze zdjęcia aktorki, na których jest ubrana w jeansy i jasny sweter oversize, który - owszem - wygląda ok, ale do Cameron nam zupełnie nie pasuje. Gdy patrzymy jeszcze na koszulę przewiązaną w pasie, zastanawiamy się, czy gwiazda chciała coś przykryć?

Wydawała się zbyt ciepło ubrana jak na pogodny, jesienny dzień - zauważa Daily Mail.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Diaz w styczniu tego roku, zaledwie miesiąc po zaręczynach wzięła cichy ślub z Benjim Maddenen. Media wielokrotnie donosiły o ciąży aktorki, ale jak do tej pory były to fałszywe alarmy. Ten strój daje jednak do myślenia.

Vika

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS