Karolina Malinowska miała raka. "Nigdy wcześniej o tym nie mówiłam". Wygrała z chorobą

Karolina Malinowska przyznała, że zmagała się z nowotworem. Nie opowiadała o swojej chorobie aż do teraz.
Karolina Malinowska miała raka "Nigdy wcześniej o tym nie mówiłam". Wygrała z chorobą Karolina Malinowska przyznała, że zmagała się z nowotworem. Nie opowiadała o swojej chorobie aż do teraz. Karolina Malinowska była dziś gościem w programie "Dzień Dobry TVN". Zazwyczaj w telewizji śniadaniowej pojawia się jako modelka lub mama. Wiadomo - na wybiegach zrobiła prawdziwą karierę, a jej blog, na którym chętnie pisze o 3 synach jest bardzo popularny. Jednak tym razem gwiazda opowiedziała o chorobie, z którą zmagała się przed laty. - Mnie to też dotknęło - przyznała Karolina Malinowska. - To nie było na szczęście w jakiejś najgorszej formie, w jakiej mogło być, ale tak. Nigdy wcześniej o tym nie mówiłam, bo to nie są sprawy o których się opowiada, ot tak. Nie mówimy o tym w kontekście ploteczek. Mówimy o czymś ważnym, to choroba cywilizacyjna, która dotyka coraz więcej ludzi. Mamy nadzieję, że modelka cieszy się już dobrym zdrowiem. Oraz, że jej słowa zachęcą choć część z Was do zrobienia badań profilaktycznych. Warto!

Karolina Malinowska była dziś gościem w programie "Dzień Dobry TVN". Zazwyczaj w telewizji śniadaniowej pojawia się jako modelka lub mama. Wiadomo - na wybiegach zrobiła prawdziwą karierę, a jej blog, na którym chętnie pisze o 3 synach jest bardzo popularny. Jendak tym razem gwiazda opowiedziała o chorobie, z którą zmagała się przed laty.

Mnie to też dotknęło - przyznała Karolina Malinowska. - To nie było na szczęście w jakiejś najgorszej formie, w jakiej mogło być, ale tak. Nigdy wcześniej o tym nie mówiłam, bo to nie są sprawy o których się opowiada, ot tak. Nie mówimy o tym w kontekście ploteczek. Mówimy o czymś ważnym, to choroba cywilizacyjna, która dotyka coraz więcej ludzi.

Mamy nadzieję, że modelka cieszy się już dobrym zdrowiem. Oraz, że jej słowa zachęcą choć część z Was do zrobienia badań profilaktycznych. Warto!

jus

Więcej o:
Komentarze (22)
Karolina Malinowska miała raka. "Nigdy wcześniej o tym nie mówiłam". Wygrała z chorobą
Zaloguj się
 • baba_jaga

  Oceniono 4 razy 2

  A ja wam napiszę prawdę ! ! ! !

  Robię bigos :P

 • Gość: pineSka

  Oceniono 4 razy 2

  "Celebryty" teraz będą licytować, kto bardziej chory. Kolejny pomysł na zwrócenie na siebie uwagi, czyli lans za wszelką cenę.

 • Gość: Żydożerca

  0

  A ja miałem chomika.

 • Gość: fg

  Oceniono 2 razy 0

  lanserka na raka, na ktorego choruja i umieraja miliony ludzi na swiecie...

 • Gość: aniemówiłam

  Oceniono 2 razy 0

  a Horodyńska pokazała piżamę , na szczęście nic nie mówiła

 • Gość: rex

  0

  Nie przyznała, tylko wyznała. Nikt nie powiedział: Miałaś raka?

 • Gość: jak

  0

  Nie znam.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz -1

  znam kolesia ktory ma wszy i łupiez pstry.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX