Jennifer Lopez przebierała się OSIEM RAZY. Gdy pozowała w kreacji ze sznurków... Reakcja fotoreporterów mówi WSZYSTKO

Jennifer Lopez prowadziła tegoroczną galę American Music Awards. Wiedzieliśmy, że będzie wyglądała pięknie i seksownie. Nie zawiodła.
Lopez pozowała w kreacji ze sznurków Lopez prowadziła tegoroczną galę American Music Awards Jennifer Lopez prowadziła tegoroczną galę American Music Awards. Wiedzieliśmy, że będzie wyglądała pięknie i seksownie. Nie zawiodła. Jennifer Lopez otworzyła ceremonię rozdania nagród AMA seksownym show. Występ zachwycił wszystkich, poza Nicki Minaj. A wygląd gwiazdy? Tu oczywiście nie było niespodzianek. Piosenkarka prezentowała się niesamowicie. Co najlepsze, przebierała się aż osiem razy. Za każdym razem zmieniała fryzurę i makijaż, ale najwięcej uwagi i tak przyciągały stroje. Każda stylizacja była zmysłowa i bardzo... w stylu J.Lo. Szczególnie ta, która zakrywała jej pupę i biust jedynie cienkimi paskami. Prawdę mówiąc, kiedy wiemy, że na czerwonym dywanie/scenie zobaczymy Lopez, mniej więcej przeczuwamy, co pokaże. Sporo przezroczystości, głęboki dekolt, podkreślona pupa... Ale prawie nigdy nie zawodzi. I za to ją cenimy. Między innymi za to.

Jennifer Lopez otworzyła ceremonię rozdania nagród AMA seksownym show. Występ zachwycił wszystkich, poza Nicki Minaj. A wygląd gwiazdy? Tu oczywiście nie było niespodzianek. Piosenkarka prezentowała się NIESAMOWICIE. Co najlepsze, przebierała się aż 8 razy. Za każdym razem zmieniała fryzurę i makijaż, ale najwięcej uwagi i tak przyciągały stroje. KAŻDA stylizacja była zmysłowa i bardzo... w stylu J.Lo. Szczególnie ta, która zakrywała jej pupę i biust jedynie cienkimi paskami.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Prawde mowiąc, kiedy wiemy, że na czerwonym dywanie/scenie zobaczymy Lopez, mniej więcej przeczuwamy, co pokaże. Sporo przezroczystości, głęboki dekolt, podkreślona pupa... Ale prawie nigdy nie zawodzi. I za to ją cenimy. Między innymi za to ;)

jus